• redukce jizev po akné
  • rejuvenace pleti
  • zpevnění pleti
  • krátká doba rekonvalescence

Resurfacingový CO2 laser dosahuje výborných výsledků při vyhlazování jizev po akné, při odstraňování nežádoucí pigmentace a k celkové rejuvenaci pleti – mírní totiž vrásky a pleť zpevňuje. Kromě toho je výborný také při odstraňování nežádoucích útvarů na kůži. Kožní výrůstky všeho druhu, mateřská znaménka, fibromy, papilomy i bradavice, se vším si tento laser poradí.

Díky unikátnímu systému bodovitého zaměřování ošetřované oblasti laser resurfacingem stimuluje pokožku k rychlému hojení, její normalizace tak obvykle nastává velmi brzy. CO2 resurfacing se nejčastěji provádí po celém obličeji.

Ošetření je ambulantní, je prováděno v lokální anestezii a trvá přibližně hodinu. Tento zákrok předchází operaci spodních očních víček. Bezprostředně po něm se nedoporučuje oblast namáčet ani vystavovat přímému slunci. Rekonvalescence trvá cca 1 týden od zákroku.

Lasery:

Jedno z nejdůležitějších dělení je nicméně na lasery neablativní a ablativníNeablativní laser kůži léčí, aniž by ji narušoval. Účinně ji prohřívá a stimuluje k vyšší produkci kolagenu, který ji pak zpružňuje a vypíná zevnitř, nejčastěji se proto využívá např. při tzv. laserovém peelingu. Laser ablativní už svrchní vrstvu pokožky narušuje, tím ovšem vyvolává její celkovou obnovu, a to rychle a účinně.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?