MUDr. Martin Šimkanin

Odborný zdravotnický personál, specialista na plastickou chirurgii.

Mezinárodně uznávaný a zkušený plastický chirurg s více jak patnáctiletou praxí. Specializuje se především na zákroky související s odstraněním tuku, je také vyhledávaným expertem na pooperační péči a následné vhodné neinvazivní ošetření. Provede 1500 operací ročně a je velmi populární mezi německou klientelou.

Jeho motto zní  “Preferuji decentní, věku přiměřenou krásu. Americký způsob chápání krásy je mi cizí, proto ode mne nečekejte žádné vyzývavé, markantní či nepřirozené změny vizáže.

Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou zakončil červeným diplomem. Úspěšně pak složil atestaci ve Fakultní nemocnici s poliklinikou Ružinov.

Své odborné vědomosti rozvíjel také na zahraničních stážích, mezi ty nejvýznamnější patří London Hospital a St. Bart’s London v Británii, Life Agents Wien v Rakousku, Klinika MedicomVIP v Praze, Citory Los Angeles v USA nebo Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani v Itálii.

Nyní působí jako primář oddělení plastické a estetické chirurgie na soukromé slovenské klinice. Na naší klinice Medical Institut se specializuje především na mini invazivní operace a estetickou dermatologii. Dále se věnuje liposukci přístrojem PlasmaLipo, niťovým liftingům, operaci víček, zvětšení a modelaci prsou, chirurgicko-estetickým úpravám břicha, jako jsou korekce volné a povolené kůže – abdominoplastika, modelace paží, stehen a hýždí a dalším.