MUDr. Kristýna Eisnerová

Estetický dermatolog

Estetický dermatolog Plzeň – lékařka s atestací v oboru Vnitřního lékařství, s několikaletou praxí v tomto oboru a dále v urgentní a intenzivní péči, jejím velkým koníčkem je sport, zejména běh, cyklistika, plavání, stejnou měrou ale miluje jehly. Svoji manuální zručnost získala ve výše uvedených oborech, nyní od roku 2017, kdy pracuje v Medical Institutu se intenzivně vzdělává i v oboru anti- age medicíny na četných seminářích a školeních.

Do jejich rukou se můžete svěřit i s rozmanitými zdravotními problémy , kdy Vás tato lékařka komplexně vyšetří, včetně fyzikálního, laboratorního a EKG vyšetření a doporučí další postup, vyšetření či návštěvu dalšího specializovaného lékaře. V případě, že jste zdraví, můžete si to zkrátka nechat jen potvrdit.

Ráda také poradí se zdravým životním stylem, který sama vyznává, výživou a pohybovým režimem. V oboru anti – age medicíny, kterou vnímá velmi komplexně, Vám poradí, jak a co dělat pro to, abychom dokázali společně vrátit čas zpátky nejlepší a nejpřirozenější cestou. Zručnost a jemnost jejích rukou oceníte například při kanylační aplikaci výplňových materiálů, niťovém liftingu a dalších jiných aplikačních metodách, stejně tak jako její cit pro krásu a přirozenost.

Do práce a z práce běhá, proto má vždy na tváři úsměv a dobrou náladu z endorfinů.

Kristýna Junková – lékařka, matka, maratonská běžkyně, ale i triatletka: “Běh byl a je časově nejefektivnější sport” – více čtěte ZDE!