MUDr. Elena Stěpanova

MUDr. Elena Stěpanova

Specialistka na estetickou dermatologii

MUDr. Elena Stěpanova je posilou týmu lékařů kliniky Medical Institutu. Specializuje se především na omlazování a estetickou medicínu s plnou certifikací v aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a omlazujících technik.
Absolvovala pediatrickou fakultu Kyrgyzského státního lékařského institutu, kde získala atestaci z neurologie. Šest let se věnovala oboru neurologie na neurologickém oddělení Kyrgyzského věděcky-výzkumného institutu porodnictví a pediatrie. Po přestěhování do České republiky se plně věnuje estetické dermatologii.
Každoročně se účastní mezinárodních i českých kongresů a workshopů, kde se nadále vzdělává v moderních trendech estetické medicíny. Jejím motem je navracet přirozenou krásu zpět proti toku času s naprosto přirozeným výsledkem.
MUDr. Elena Štěpánová má bohaté zkušenosti s aplikací botulotoxinu, výplňových materiálů a celkového omlazení. Její bohaté zkušenosti dokáží uspokojit i nejnáročnější klienty a vyřešit i nestandardní problémy klientů. Díky jazykovým dovednostem, vstřícnému a přátelskému přístupu se stala jedním z velmi vyhledávaných lékařů kliniky Medical Institutu.

Na klinice Medical Institutu se dále zaměřuje na zvětšení rtů, odstranění jemných i hlubokých vrásek, liftingy a povadlé kontury obličeje.
Jazykové znalosti: čeština, ruština (mateřský jazyk), angličtina