Augmentace prsou implantáty Mentor

 • Augmentaci neboli zvětšení a tvarování prsou provádíme pomocí kvalitních implantátů
 • Zákrok zvyšuje sebevědomí
 • Tvar i velikost individuálně upravíme podle přání klientky

Odbornou konzultaci s profesionálem Paula Wild na klinice Medical Institut v Plzni podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Zvětšení či vytvarování prsou patří mezi nejvyhledávanější estetické zákroky v ČR i v zahraničí. Každoročně ho podstoupí tisíce klientek, které si tak zvednou sebevědomí a nabydou pocit sebejistoty. Zvětšení prsou vyhledávají klienti s malými prsy, asymetrií či s nedostatečným objemem dekoltu.

Speciální implantáty Mentor nahrazují nedostatek tukové tkáně v kritických místech. Vybírají se z široké škály různých tvarů a velikostí přizpůsobených anatomii, individuálním přáním a představám. Liší se i profily a velikostmi, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a správný tvar.

Jak to probíhá?

V první řadě přijdete na konzultaci s chirurgem, který Vám vysvětlí co operace obnáší, pohovoří s Vámi o vašich důvodech pro operaci. Vysvětlí Vám druhy implantátů a jak se umisťují, pomůže Vám jej vybrat, vzhledem k Vašim proporcím a hlavně tvaru hrudníku, výšky a požadovaného výsledku (přirozenější, plnější, atd.). Pak se domluvíte na datu operace a zařídíte si předoperační vyšetření. Operace se provádí v celkové anestezii a trvá 1-2 hodiny. Po operaci je vhodná hospitalizace 1-2 dny u obou výkonů.

Prádlo

Po výkonu zvětšení prsou se nosí elastická podprsenka, kdy délku jejího nošení určí sám operatér.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ informace
Předoperační vyšetření nesmí být starší 14ti dnů před výkonem a je nutné výsledky přinést nejpozději v den operace.

Upozorňujeme, že pacienti s neúplným vyšetřením nemohou být operováni!

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ obsahuje

 • Náběry
  FW + krevní obraz, hemoglobin, hematokrit, INR (QUICK), APTT, Glykémie, Urea, Kreatinin, bilirubin, ALT, AST, ionty (Na, K), CRP, HIV, Moč a sediment
 • Vyšetření
  Anamnéza, medikace, fyzikální vyšetření, EKG s popisem. V Závěru předoperačního vyšetření musí být vyjádření ke způsobu anestezie (lékařská zpráva musí obsahovat výslovné stanovisko, zda není námitek proti operaci v celkové anestezii).
 • Sono prsou nebo mammografické vyšetření, aby se vyloučilo onemocnění prsou.

Redukční mammaplastika

 • Operační zmenšení prsou
 • Napomáhá zvýšení sebevědomí
 • Individuální přístup – tvar a velikost upravíme podle přání klientky
 • Ulevuje od bolesti páteře
 • Předchází možným zdravotním potížím (např. skolióza)
 • Tým profesionálních lékařů

Jedná se o zmenšení nadměrně velkých prsou z estetických a zdravotních důvodů. Po snížení hmotnosti prsou se klientky zbavují častých potíží, jako jsou bolesti hlavy, krční páteře, dýchací potíže, otoky dolních končetin atd. Při zákroku můžeme též srovnat asymetrii. Součástí výkonu může být v případě potřeby také modelace prsou.

Předoperační vyšetření je nutné stejné, jako u zvětšení prsou, pouze se liší druh prádla, používaného po výkonu.