Modelace prsou a zpevnění

Augmentace prsou implantáty Mentor

  • Augmentaci neboli zvětšení a tvarování prsou provádíme pomocí kvalitních implantátů
  • Zákrok zvyšuje sebevědomí
  • Tvar i velikost individuálně upravíme podle přání klientky

Odbornou konzultaci s profesionálem Paula Wild na klinice Medical Institut v Plzni podstoupila zvětšení prsou implantáty.

Zvětšení či vytvarování prsou patří mezi nejvyhledávanější estetické zákroky v ČR i v zahraničí. Každoročně ho podstoupí tisíce klientek, které si tak zvednou sebevědomí a nabydou pocit sebejistoty. Plastika prsou efektivně vyřeší jakýkoliv problém – ať už jste nespokojená s velikostí či tvarem, náš tým odborníků Vám nabídne řešení na míru.

Speciální implantáty Mentor nahrazují nedostatek tukové tkáně v kritických místech. Vybírají se z široké škály různých tvarů a velikostí přizpůsobených anatomii, individuálním přáním a představám. Liší se i profily a velikostmi, což nám umožňuje získat požadovanou velikost a správný tvar.

Během augmentace lze rovněž srovnat případnou asymetrii či provést modelaci různě povislých prsů. Implantáty se vkládají pod mléčnou žlázu nebo přímo pod prsní sval, kojení ani vyšetření žláz tedy vůbec nebrání.

Průběh zákroku

Ženy augmentaci volí většinou po porodu a kojení, při hormonálních změnách nebo po větší redukci váhy. Asymetrii zapříčiňují i vývojové vady či onemocnění.

Provádíme také augmentační mammaplastiku – lifting, při němž se odstraňuje přebytek kůže. Závisí u něj na stupni poklesu a velikosti prsou. Jizvy po zákroku mohou zůstat v okolí prsního dvorce nebo podprsní rýze. Jejich tvar, velikost a rozsah přitom závisí na samotné modelaci.

Zákrok probíhá v celkové anestezii po dobu cca 2 hodin, po něm následuje jedno až dvoudenní hospitalizace. Všemu předchází komplexní předoperační vyšetření.

Redukční mammaplastika

  • Operační zmenšení prsou
  • Napomáhá zvýšení sebevědomí
  • Individuální přístup – tvar a velikost upravíme podle přání klientky
  • Ulevuje od bolesti páteře
  • Předchází možným zdravotním potížím (např. skolióza)
  • Tým profesionálních lékařů

Jedná se o zmenšení nadměrně velkých prsou z estetických a zdravotních důvodů. Po snížení hmotnosti prsou se klientky zbavují častých potíží, jako jsou bolesti hlavy, krční páteře, dýchací potíže, otoky dolních končetin atd. Při zákroku můžeme též srovnat asymetrii.

Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?