Prohlédněte si výsledky práce na klinice Medical Institut v Plzni.

Mezi nesporné výhody tohoto zákroku patří:

  • vypnutí povolené a pokleslé podkožní tkáně
  • jasně znatelné omlazení
  • rychlý efekt a zároveň minimální operační riziko
  • rychlá rekonvalescence

Stárnutím dochází k poklesu tváří; přirozené obličejové rýhy se takto zvýrazní a vzniknou vrásky kolem očí, úst, na bradě a krku, jelikož se snižuje elasticita kůže, její závěsný aparát povoluje a tuková podkožní vrstva ve tváři klesá důsledkem gravitace.

Proč jít do “mini” faceliftu?

V současné hektické době mnoho lidí vyhledává taková chirurgická ošetření, jež je rychle zbaví zmíněných problémů, za minimálního rizika, a ani je příliš dlouho nezdrží od práce a dalších aktivit. Jako nejvhodnější se pro ně nabízí tzv. mini liftingy.

Mini facelift vypíná povolené a pokleslé podkožní tkáně za odstranění přebytečné kůže. Operační řez je veden jen před ušním boltcem a ve vlasaté části spánkové krajiny.

Zákrok trvá 2–4 hodiny a většinou se provádí po premedikaci a za lokálního znecitlivění. Klient může po dokončení v doprovodu blízké osoby domů. Jelikož je ošetřovaná oblast menší než při běžném faceliftu, kůže se lépe prokrvuje a tedy i lépe a rychleji hojí.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej, dostupnou na recepci Institutu Krásy.

Naše práce přináší viditelné výsledky.

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Miloš Ondruš

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?