Mikrodermabráze

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Světlana Nálepková, Gábina Partyšová, Vendula Pitzingerová

  • rejuvenace, omlazení a vyčištění pleti
  • prevence stárnutí a redukuce vrásek
  • odstraňování drobných jizviček a strií
  • odstraňování povrchových pigmentací, akné a nerovností pokožky
  • nebolestivá a vhodná prakticky pro všechny typy pleti
  • nejžádanější zákrok estetické dermatologie

Mikrodermabráze je typ rejuvenace a omlazení, prevence stárnutí, také spolehlivě redukuje obličejové vrásky. S úspěchem se používá k odstraňování drobných jizviček a strií (malé jizvičky vznikající při náhlé změně váhy, nejčastěji po porodu, v pubertě atd.), povrchových pigmentací, akné a poaknózních nerovností pokožky obličeje.

Speciální jemné mikroskopické krystalky “obrušují” vrchní vrstvu kůže a odstraňují velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky – epidermis. Tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují a regenerují povrch pokožky. Čistí a oživují povrch, čímž výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky během a po ošetření. Současně vyvíjené vakuum zvyšuje prokrvení, kombinace všech účinků mikrodermabráze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení). Výsledkem je posílení základních vrstev kůže, tvorba nových kolagenních a elastických vláken, a celkové ozdravění pokožky.

Mikrodermabraze nemá zásadní kontraindikace, nebolí, hodí se prakticky pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika. Při jejím provádění není nutný žádný typ anestezie a nevyžaduje žádná výrazně zatěžující ochranná opatření.

Naše doporučení:

Pro dobrou účinnost léčby byste měli absolvovat – dle typu pleti – 5 – 10 ošetření. Nevznikají žádná výrazná omezení, podrobnosti sdělí kosmetička na bezplatné a nezávazné konzultaci.

Dermamax

Ošetření DermaMax je alternativou mikrodermabráze. Ultrazvukový peeling prováděný pomocí přístroje DermaMax eliminuje odumřelé buňky, odstraňuje nerovnosti pleti bez nepříjemných pocitů i zarudnutí, zjemňuje pleť.

Pomocí speciálního programu, navíc za použití ultrazvuku a protizánětlivého světla, působí například proti vzniku akné. Po ošetření se obnovuje struktura pokožky, snáze se tvoří kolagenová a elastická vlákna.

DermaMax pomáhá také při různých problémech pleti, například pigmentaci nebo rozšířených pórech. Peeling DermaMax je vhodný i pro citlivou pleť a při více ošetřeních nahrazuje mechanické čištění pleti. Po zákroku se tak můžete těšit z vypnuté a rozjasněné pleti.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?