• individuální program pro trvalou redukci hmotnosti
  • seznam potravin na míru každému na základě rozboru krve
  • unikátní stravování dle Vašeho metabolismu
  • bez diety, hladovění, či počítání kalorií

Výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti, s jehož pomocí můžete trvale snížit svou tělesnou hmotnost bez nutnosti diety, hladovění či počítání kalorií. Jedná se o přizpůsobení stravovacích návyků na míru Vašemu metabolismu. Zakládá se na jídelním plánu a individuálním seznamu potravin, který je sestaven na základě laboratorních výsledků rozboru krve.

Individuální jídelní plán propojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak nastane nová metabolická rovnováha. Tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny, minerální látky a zároveň přijímáte přesně ty živiny, jež Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy.

Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se čistě na Vás a Vaše údaje.

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií nebo podílu tuků, bílkovin či uhlohydrátů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete svůj zdravý metabolismus, podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin šetrně a trvale regulujete Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Přijďte na konzultaci k certifikovanému poradci.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?