LPG Lipomassage

Metoda LPG Lipomassage™ je využívána profesionály v oboru zdravotnictví a péče o krásu, kteří jsou speciálně vyškoleni a vybaveni LPG přístrojem Cellu M6. Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra. Jsme pyšní, že Vám ji můžeme nabídnout právě my!

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

Proč Lipomassage?

Přístrojová gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu. Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější. Další z mnoha výhod je to, že tato bezbolestná procedura přináší příjemný pocit relaxace a nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoli chemických prostředků. Tato procedura je jednoduše založena na znovuobnovení a aktivaci mnoha přirozených funkcí organismu a kůže. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Co je Lipomassage?

Lipomassage je metoda tvarování postavy bez operace pomocí přístroje Cellu M6, který je absolutní světovou špičkou v odstraňování celulitidy a nadváhy. Zabere tam, kde dieta a cvičení už nepomáhá. Za pouhých 6 sezení dosáhnete zeštíhlení a zpevnění na místech, kde chcete. Principem ošetření je masáž pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které jsou řízeny počítačem, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě i jedním směrem a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu“, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací. Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo pokožku zpevňuje a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Při ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?