Lipomodelace těla

  • maximální účinky při naprosto minimální zátěži
  • nový rozměr laserových liposukcí
  • dlouhá životnost výplně
  • minimálně invazivní zákrok

Laserové liposukce jsou v současné době nejlepší volbou všech moderních profesionálních estetických klinik a postupně tak ovlivňují klasické i všechny další zastaralejší typy doposud užívaných tumescentních liposukcí. Moderní laserová liposukce dopřává klientům maximální účinky při naprosto minimální zátěži pro klienta.

Plastičtí chirurgové díky novým technologiím nabízejí nový rozměr laserových liposukcí s odstraněním tuku v nechtěných lokacích a transferu do velmi žádaných partií, které naopak objem ztrácejí, jako jsou prsa, zadeček nebo vrásky.

Jelikož se jedná o tělu vlastní látku, nehrozí žádné komplikace nebo intolerance materiálu. Tukové buňky se odebírají celé a nepoškozené a proto v těle stále přežívají a tím zaručují dlouhou životnost výplně. Při tvarování těla lze zcela přirozeně docílit plnějšího tvaru, zvětšení či pozvednutí jednotlivých partií.

Jedná se o minimálně invazivní zákrok prováděný pouze ambulantně, který výrazně urychluje proces hojení, a proto může jít klient v ten samý den operace domů.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?