Poradíme Vám na +420 775 123 528, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář

Laserové odstranění strií

Strie, jinak také pajizévky, jsou kosmetickým strašákem žen i mužů. Vznikají nadměrným namáháním kolagenových a elastinových vláken v kůži. Je to vlastně druh jizvy, které odborníci označují jako atrofické jizvy se ztenčenou epidermis a úbytkem kolagenu.

Tyto drobné linie na povrchu kůže trápí nejen ženy, ale i muže a nejčastěji postiženými místy bývá břicho, prsa, stehna a boky, mohou se však objevit i na dalších částech těla.

Jejich tvorbu ne vždy můžeme ovlivnit a příčin vzniku je mnoho, tedy jejich zbavení se je také složité. Viditelnost jizev lze však zmírnit různými metodami.

Jak na ně? Na výběr jsou invazivní či neinvazivní zákroky.

Veronika Hošková, DiS.

Veronika Hošková, DiS.

Zdravotní sestra

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Mgr. Kateřina DRAGOMIROVÁ

Zdravotní sestra

Olya Hamor

Olya Hamor

Specialista na tělová ošetření

Jak to probíhá?

Přijdete na konzultaci ke specialistovi, který si pajizévky prohlédne a seznámí Vás s cenou a s průběhem. Zároveň Vám zodpoví všechny Vaše otázky. Pokud se domluvíte, přistoupí rovnou k ošetření.

Odstranění laserem je prakticky nebolestivé, naši klienti jej přirovnávají k štípnutí gumičkou. Zákrok trvá několik desítek minut v závislosti na tom, jak velká plocha je ošetřována. Není nutná žádná rekonvalescence a výsledky jsou vidět okamžitě po ošetření. Konečný efekt je patrný po měsíci, kdy se pokožka běžně regeneruje. Je možné, že bude zákrok potřeba opakovat, což stanoví specialista.

Které partie ošetřujeme nejčastěji? Břicho, stehna, hýždě, ramena a prsy, ale je možné je odstraňovat prakticky kdekoliv.

Po výkonu je třeba ošetřená místa chránit před přímým slunečním zářením a místo natírat mastným krémem. Nedoporučujeme chodit do sauny a do veřejných bazénů. Ošetřené místo je třeba nedráždit příliš těsným oblečením. Kůže na laser reaguje lehkým zčervenáním, či otokem, ale do 3 dnů obojí mizí.

Princip laserového odstranění strií

Laser stimuluje tkáň a vyvolá tak efekt smrštění jizvičky. Laser na strie vyhlazuje nerovnosti. Paprsky stimulují povolená kolagenová vlákna. Po ošetření je pokožka pružnější a svěžejší.

  Ceník - laserové centrum -frakční laser – ablativní
  Jizvy, strie (obličej) 16 500 Kč
  Tělo - strie, jizvy po akné na obličeji (dle velikosti) 10 000 Kč
  Omlazení obličeje 15 000 Kč
  Omlazení očního okolí 2 500 – 7 500 Kč
  Malá lokalita 3 000 Kč
  Jizvy – tváře 6 500 Kč

  Máte otázku? Nebojte se zeptat.

  Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy nebo Vás objednáme na osobní nezávaznou konzultaci s naším odborníkem.

  Infolinka a objednávky +420 775 123 528

  Kontaktní formulář: