Rozlučte se s tmavými kruhy a propady pod očima! Přinášíme světovou novinku a naprosto průlomové řešení v oblasti ošetřování očního okolí.

Nepříznivých vlivy, které narušují jemnou pokožku:

  • nedostatek spánku
  • hyperpigmentace
  • ztenčení pokožky vlivem léků
  • dědičnost
  • nedostatek železa

Redensity I, II

Pokud i Vás trápí výrazné kruhy pod očima a na své okolí působíte většinou unaveným dojmem, neváhejte navštívit Medical Institut a vyzkoušet toto revoluční ošetření, díky kterému se Váš pohled okamžitě rozzáří.

Díky škodlivým vlivům, jež oslabují pleť, se stává pokožka snadno narušenou, průsvitnou, krev procházející v žilkách těsně pod povrchem zde dodává pleti modravý nádech. Vznikají tak známé kruhy a propady pod očima. Obličej pak působí unaveným až strhaným dojmem.

S přibývajícím věkem může odstín tmavnout a spolu se vznikem tukových váčků se trojúhelníkovitá oblast pod očima opticky ještě více propadá. Tento stav nelze jednoduše řešit ani chirurgickou cestou.

Naše inovativní řešení spojuje jemnou výplňovou techniku na bázi kyseliny hyaluronové s mezoterapií aktivních látek. Technika je určena speciálně pro oční okolí. Synergická kombinace a exkluzivní složení látek dokáže obnovit strukturu jemné pokožky očního okolí, rovnoměrně se rozprostřít a přirozeně vyplnit propady i kruhy pod očima, obnovit pružnost, opět srovnat tvar a hustotu pokožky, navrací její schopnost odrážet světlo. Mizí kruhy pod očima a dochází k vyhlazení jemných vrásek.

Kruhy pod očima mohou vznikat z různých důvodů: únava, nedostatečné prokrvení pokožky, nezdravý životní styl, velmi často jsou i dědičné. Teosyal REDENSITY [II] EYES – výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové s převratným složením – je určen i na tak citlivé místo jako oblast kolem očí. Hodí se pro ženy i muže s kruhy pod očima. Produkt se nehodí na tmavé pigmentové kruhy a příliš velké váčky pod očima, které již vyžadují chirurgický zákrok

Ultimate eye corrector – světová novinka

Převratná novinka v boji proti ochablému očnímu okolí! Chemická blepharoplastika bez jediného vpichu a řezu.

Žhavá novinka na trhu pro nekompromisní zpevnění a vyhlazení očního okolí bez injekcí a bez skalpelu! Jedinečná “chemická” blepharoplastika bez bolesti, anestezie a jediného vpichu. Zbavte se jednou provždy tmavých kruhů pod očima, vrásek a kožních přebytků na víčkách. Tento malý zázrak vyřeší všechny uvedené problémy za pouhých 5 týdnů. Cena kompletní terapie (tedy 5ti aplikací) je 4.500 Kč.

Díky světové novince přichází konec unavenému výrazu tváře a neúspěšnému překrývání make-upem.

MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Zdeněk Kasl

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?