Mezi klasické příznaky stárnutí pokožky patří povislé tváře, padající obočí, stárnutí krku a dekoltu, ztráta jasných kontur pleti, pokožky rukou či vznik podbradku. Tomu předchází časté vystavování pokožky slunečnímu záření, špatný životní styl či vliv prostředí. Pleť ztrácí elasticitu a povadá vlivem gravitace.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Světlana Nálepková, Gábina Partyšová, Vendula Pitzingerová

  • okamžitá regenerace pleti
  • znovu navrácení kontur
  • viditelné vypnutí pleti
  • zlepšení struktury pleti a její elasticity
  • výrazné omlazení pleti

Pomocí laserové rejuvenace dochází ke stimulaci kolagenu. Pomáháme klientům výrazně omladit pleť díky přesně mířeným paprskům laseru, který se dostane až do hloubky pleti. Tím dochází ke stimulaci kolagenu. Dochází k prohřátí, což opět nastartuje nastartují regenerační proces vazivových vrstev. Povolená kolagenová vlákna se vypnou, stará a poškozená se vstřebají, aby uvolnila prostor novým. Pleť se tak stává den ode dne jemnější, vypnutější a pružnější.

Poznámka: pro klienty také zajišťujeme klinické omlazení těla.

Během 6ti týdnů se začnou tvořit vlákna nová, pevnější a pružnější. Pleť se stává hladší, vypnutější, zlepšuje se povrchová textura, navracejí se kontury tváře díky liftingovému efektu. Pokožka se rovněž zbavuje i jemných cévek, nerovností, rozšířených pórů a mizí i jemné vrásky.

Také zajišťujeme službu omlazení buněk technologií High Deep Matrix. Jde o moderní zákrok z oblasti laserovo-radiové chirurgie, jehož výsledkem je ošetření a náprava kůže, její struktury a omlazení buněk.

MUDr. Maria Lomteva

MUDr. Maria Lomteva

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?