NEWSLETTER

Mini facelift

Pozdvihne pokleslé čelo, obočí a současně omladí vzhled očí. Rychlý efekt s minimem operačního rizika, bez nutnosti celkové anestezie.

  • vypíná povolené a pokleslé podkožní tkáně
  • výrazně omlazuje
  • rychlý efekt s minimem operačního rizika
  • rychlá rekonvalescence

Stárnutím dochází k poklesu tváří se zvýrazněním přirozených obličejových rýh a se vznikem vrásek kolem očí, úst, na bradě a krku. Příčinou tohoto stavu bývá snižující se elasticita kůže, povolení závěsného aparátu kůže a vlivem gravitace pokles tukové podkožní vrstvy ve tváři.

V současné hektické době mnoho lidí dává přednost takovým výkonům plastické chirurgie, které přinášejí rychlý efekt s minimem operačního rizika a s rychlým návratem do pracovního procesu. Tyto podmínky splňují nejlépe tzv. “mini liftingy“.

Mini facelift vypíná povolené a pokleslé podkožní tkáně. Dochází k vypnutí tkání a kožního krytu směrem vzhůru s odstraněním přebytku kůže. Operační řez je veden jen před boltcem a ve vlasaté části spánkové krajiny. Tento zákrok lze s úspěchem kombinovat s liposukcí podbradku.

Minilift trvá 2 – 4 hodiny a provádí se většinou po premedikaci jen v lokálním znecitlivění a klient může v doprovodu blízké osoby po zákroku domů. Oblast zákroku je menší než u faceliftu, proto dochází k lepšímu prokrvení kůže a tedy i k rychlejšímu a lepšímu hojení.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej. Masku zakoupíte na recepci Institutu Krásy.

Prohlédněte si výsledky naší práce: