Do léta bez chloupků

zveřejněno 16. 1. 2018

Naposledy se podívejte na žiletku, vzpomeňte si na dlouhé minuty a akrobatické pozice, které jste spolu zažili, a pak ji slavnostně vyhoďte. Už ji nebudete potřebovat.

Rozlučte se s chloupky jednou provždy. V Medical Institut je odstraňujeme laserem, díky kterému budete mít sametově hebkou pokožku bez bolesti a to téměř „bez údržby“.

Na výběr jsou 4 různé partie, zákrok je vhodný pro muže i ženy. Doba je individuální podle míry ochlupení, většinou je také potřeba více návštěv.

Nebude to bolet?

Pokud jste zvyklí na žiletky, voskování či vytrhávání, s touto metodou na bolest můžete zapomenout. Světelná technologie přináší nevídaný komfort, tento přístroj navíc předchází i možným popáleninám. Světelné paprsky působí pouze tam, kde je potřeba. Jestli ale máte obzvlášť citlivou pokožku, je možné na ošetřované místo nanést znecitlivující krém.

Jak to funguje?

Svazek paprsků světla působí na melanin – barvivo dodávající chloupku jeho typické zabarvení, čímž dojde k zahřátí celého chloupku až do kořínku. Zvýšená teplota pak ničí jednotlivé buňky, z folikulu již nemůže vyrůst chloupek nový.

Objednávajte se na tel.: 775 123 528

Těšíme se na Vaši návštěvu!