Vypadávání vlasů

Na klinice Medical Institut

  • nejširší nabídka účinných řešení v Medical Institut
  • individuální komplexní řešení na míru
  • časově nenáročné zákroky
  • rychle nastupující účinek
  • přirozeně vypadající výsledky
  • profesionální a vyškolený lékařský personál
  • lékař vybere vždy nejoptimálnější individualizovaný plán a péči pro každého klienta
  • nejkvalitnější materiály na trhu, které nejsou pro tělo škodlivé

Zajistíme kompletní diagnostiku vlasu, vlasových stvolů a vlasové pokožky pomocí nejmodernějších dostupných metod současné medicíny.

Zjistíme hustotu vlasů v záhlaví a přední a horní části hlavy, rychlost růstu a denní ztrátu vlasů, určíme typ alopecie a příčiny zvýšeného vypadávání vlasů a rozpoznáme přítomnost anomálních typů vlasů.

Jen po té, co je zjištěna pravá příčina problémů může být zajištěno skutečné a účinné řešení.

Naší velkou snahou je klientovu pozornost odvrátit od nákupů velkého množství produktů na základě reklamy a neodborných doporučení, zkoušení přípravků takzvaně pokus omyl, pod jejichž tíhou pokožka často začne trpět ještě více a napomáhá vzniku dalších obtíží. Čím dříve klienta jeho obtíže přivedou do ordinace odborníka, tím má vyšší šanci na rychlé odstranění obtíží.

Procedury

1) Prodlužování a zhušťování vlasů

Každodenní součástí života je péče o vlasy a jejich úprava. Prodlužování vlasů dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla. Poskytujeme nejmodernější formu prodlužování vlasů, výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravých vlasů. Svěřte se do rukou našich profesionálů!

2) Vlasová mezoterapie

Při mezoterapii aplikujeme výživný roztok přímo na skalp. Roztok revitalizuje vlasové váčky a kořínky, stimulují prokrvení, zlepšují celkový stav pokožky a podporují růst.

3) Řídké vlasy a lysiny

Jedinečné řešení pro ženy i muže s jemnými, řídkými vlasy či lysinami přichází od firmy Hairdreams. Výsledky vypadají naprosto přirozeně, pomůžeme Vám vykouzlit dokonalý účes ať už Vás trápí nedostatek vlasů z důvodu věku či nemoci.

Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528