Stehna, zadeček, kolena

Řada žen se domnívá, že tajemstvím štíhlých nohou a pevného zadečku je správná strava. Bohužel to ne vždy stačí. Zhubnout na nohách a zadečku vám však nepomohou nějaké drastické zátěže ani běhání sprintů. Buďte i vy jedním z našich spokojených klientů a navštivte Medical Institut, který má dlouholetou praxi v oblasti hubnutí a formování postavy. Ať už se jedná o celulitidu, přebytečný tuk nebo ochabnutí pokožky, u nás najde klient velmi širokou škálu zákroků a tělových neinvazivních procedur, které dokáží vaše nohy zpevnit, zredukovat celulitidu nebo odstranit přebytečný tuk kdekoliv nohou či zadečku. Veškeré problémy v této oblasti je nutno prvotně řešit konzultací, kde lékař či terapeut zhodnotí váš problém a doporučí vám nejlepší postup léčby a úpravy partie.  

Zpevnění zadečku, stehen a kolen na klinice Medical Institut v Plzni – Kateřina Votavová, Andrea Verešová, Zorka Hejdová


Co řešíme v oblasti nohou, zadečku a kolen:

 • Celulitidu
 • Ochablou kůži
 • Strie
 • Přebytečný tuk

Plastická chirurgie:

 • Plastický zákrok – Liposukce

Tumescenční liposukce tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z které pod tlakem vpraven tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která je spolu s tukovými buňkami současně odsávána. Tukové buňky jsou vyplavovány celé, nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích. Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilníanestezií. Zákrok je prováděn jako ambulantní a trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku je i nezbytné nošení kompresního prádla značně zkráceno. Po zahojení je ošetřovaná lokalita bez jakýkoliv stop vpichů.

 • Liposonix – Lipolaser

Jedná se o přístrojové lokální ošetření nové generace, alternativu liposukce. Její výsledky přiformování postavy jsou srovnatelné s tumescenční liposukcí.Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Fokusovaný ultrazvukprochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškozeníokolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Ultrazvuková energie je vysílána přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti, zatímco kůže zůstává neporušená. Cílové oblasti jsou ošetřované jedna po druhé. Přístroj využívá různé stupně intenzity a zdravotnický personál je upraví podle velikosti ošetřované oblasti. Ultrazvuková energie, která je aplikována vytváří mimo jiné i tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Přístrojová ošetření:

 • Injekční tělová mezoterapie

Mezoterapie je postupem, kterým se speciální komplex účinných dermoroztoků aplikuje do zasaženého podkoží celulitidou drobounkými jehličkami. S okamžitě viditelnýmúčinkem, urychluje metabolismus tukových buněk, redukuje množství usazených toxinů, přebytečného tuku a vody.

 • Icoone

Přístrojové ošetření těla ke zlepšení celkové mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroblastů. Tlak na pokožku a vibrace receptorů pacient vnímá jako jemnou masáž, jež má za následek uvolnění shluku mikro-vakuol. 

 • LPG

Lipomasage je neinvazivní přístrojové ošetření, při kterém je endermologicky masírována pokožka s lokalizovanými místy tuku. Přístrojová gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu.

 • Endo-dermo-lymfatická masáž

Manuální lymfodrenáž je hmatová technika, jejímž cílem je zlepšit funkci povrchového mízního systému-mobilizovat mízní tekutinu z podkoží a zlepšit transport tímto systémem.

 • Zábaly

Nabízíme širokou škálu zábalů, termo zábalů, zábalů s bahnem, bandážemi atd., které detoxikují, vyhlazují a zahřívají pokožku těla.

 • Rázová vlna – Extreme

Rozbíjení podkožních tukových vaků v oblasti hýždí a stehen pomocí rázové vlny.

 • Radiofrekvenční ošetření

Zahřívání pokožky pomocí elektrod na vysokou teplotu – což způsobí přeskupení a zúžení kolagenových vláken.

 • Velashape

Zahřívání pokožky pomocí speciální vakuové hlavice na vysokou teplotu – což způsobí přeskupení a zúžení kolagenových vláken.

 • Kryolipolýza

Tukové buňky v těle citlivěji reagují na různé teploty, hlavně na chlad, což umožňuje usměrnit při kryolipolýze tukové buňky k řízenému samozničení bez porušení ostatních buněk. Američtí specialisté vyvinuli přístroj fungující právě na principu redukce podkožního tuku kontrolovaným ochlazováním tukových buněk. Proces ochlazení (kryolipolýza) vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, která spustí jejich odumírání. Odumřelé buňky se z těla následně samovolně odstraní za pomoci bílých krvinek. Zákrok liposukce zmražením nebolí a nedochází u něj k narušení či zásahu do organismu pacienta.  

 • Kavitace

Při ošetření dochází k destrukci tukových buněk. Nový typ modelačního ultrazvuku, rozeznávající odlišnosti tkání. Cílená ultrazvuková liposukce s vakuem, volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňuje přesně tvarovat požadovanou partii. Přístroj s medicínskou certifikací působí jen tam, kde to potřebujete.

 • Lipodeatrukce

Během ošetření se do hloubky pokožky zapracovávají séra unikátní patentovanou technologií ultrazvukové mezopenetrace, které napomáhají podle typu aplikovaného séra vypínání pokožky, redukci strií, rychlejšímu úbytku tuku, zrychlení detoxikace nebo odstranění celulitidy.

Dietní plán:

 • Dietní plán Cambridge

The Cambridge WeightPlan se zrodil z dlouholetého výzkumu a úsilí najít tu perfektní dietu – rychlou a účinnou, ale bez nežádoucích vedlejších účinků. Po mnoha klinických testech se jeho autoři ujistili, že se jim tento cíl podařilo splnit. Přišli s plnohodnotnou náhradou stravy, jež obsahuje málo kalorií, a přitom tělu dodá 100 % doporučené denní dávky vitaminů, minerálů a stopových prvků.

 • Dietní plán Metabolic Balance

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Probíhá ve 4 fázích a umožní Vám trvale vyřešit Vaše problémy s váhou a preventivně komplexně podpořit Vaše zdraví.

Proč právě k nám:

 • Naše klinika má dlouholetou praxi v oblasti hubnutí a formování postavy
 • Plastický chirurg působící na naší klinice provádí xxxxx liposukcí ročně
 • Po invazivních zákrocích je návrat do běžného režimu klienta velmi rychlý
 • Vlastníme širokou škálu nejmodernějších přístrojů k formování postavy
 • Procedury lze poskládat do zvýhodněných balíčků
 • Bezbolestné procedury
 • Okamžitý efekt zeštíhlení

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528