LipoSonix

Tajemství krásek z Hollywoodu odhaleno! Skalpel to není! Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuků a získat postavu snů? Vyzkoušejte Liposonix! Řádně jíte a cvičíte, ale ne a ne se zbavit posledních faldíků? Ať už je nemůžete dostat z bříška, pasu, zadečku nebo stehen, vyzkoušejte nové revoluční ultrazvukové ošetření LipoSonix v Medical Institutu!

 • bezpečné nechirurgické a neinvazivní ošetření 
 • cílené zaměření na problémové partie
 • trvalé zničení tukových buněk
 • liftingový efekt (účinkuje i proti celulitidě)
 • rychlý návrat do každodenního života (žádná rekonvalescence)

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Kateřina Votavová, Zorka Hejdová

LipoSonix nové generace nabízí alternativu k tumescentní liposukci pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok a v současné době vede coby nejžádanější zákrok v plastické a estetické medicíně. Její výsledky při formování postavy lze srovnat s tumescentní liposukcí.

Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. LipoSonix, absolutní jednička v tvarování postavy, využívá nejnovější liposukční technologie – fokusovaného ultrazvuku. Ten prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, kde trvale narušuje podkožní tuk, jenž se pak přirozeně zmetabolizuje. Během hodinového sezení dosahuje LipoSonix velmi uspokojivých výsledků.

Průběh ošetření

Zdravotní sestřička zvolí vhodný nástavec a označí si oblast, již následně ošetří. Nanese originální LipoSonox gel. Ultrazvuková energie se vysílá přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti, zatímco kůže zůstává neporušená. Cílové oblasti jsou ošetřované jedna po druhé. Přístroj využívá různé stupně intenzity a zdravotnický personál je upraví podle velikosti ošetřované oblasti. Aplikovaná ultrazvuková energie vytváří mimo jiné i tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Výsledky a účinnost přístroje LipoSonix

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Dále ukázaly, že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu nohou 2,5 až 3cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby mohou lišit. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 6 týdnech. Pozor, ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.

Kdy jsou viditelné výsledky?

Jednotlivé výsledky se u různých osob můžou lišit. Někteří pacienti pozorují výsledky již za dva týdny. Podle klinických studií může celý proces trvat 8 až 12 týdnů, přičemž většina klientů dosahuje konečných výsledků právě v tomto intervalu. Je to také maximální doba, po níž tělo dokáže přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň.

Po ošetření

LipoSonix má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů, během této doby Vaše tělo vyloučí asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň se z těla odvede přirozeným procesem hojení prostřednictvím lymfatického systému.

Bezpečnost ošetření

Ošetření je bezpečné, klinicky testováno.

Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, okolní buňky jako žilky, nervy a svaly ponechává nedotčené. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinka nebo mírný otok, ty však zmizí během několika hodin nebo dnů. Vše přitom závisí na jedinečném typu Vaší pokožky.

Proslulost Liposonixu se zakládá na spokojenosti tisíců lidí po celém světě.

V zahraničí se jedná o nejrozšířenější metodu redukce tuků.

 • viditelné výsledky již po prvním ošetření
 • komplexní ošetření-redukce tuků i celulitidy
 • univerzálnost – účinnost v různých hloubkách tuků 
 • jedná se o neinvazivní metodu, takže nulová rekonvalescence

Kontraindikace

 • zvýšená krvácivost
 • léky na ředění krve nebo proti srážlivosti
 • operace v oblasti navrhované k ošetření
 • implantovaný elektrický přístroj (kardiostimulátor)

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528