Laserová liposukce SlimLipo

Medical Institut nabízí obě formy nejmodernější miniinvazivní liposukce. Tumescentní liposukci Body-Jet i plasmovým paprskem asistovanou liposukci Plasmalipo®.

  • Maximální účinnost při minimální zátěži
  • Ambulantní zákroky bez nutnosti celkové anestezie
  • Skutečná redukce a odstranění tuku
  • Zároveň vypínají a omlazují pokožku
  • Stimulují kolagen
  • Zákroky s minimálními otoky a rekonvalescencí
  • S minimálními riziky a zátěží
  • Výrazně šetrnější k operovaným tkáním
  • Tukové buňky jsou vyplavovány nepoškozené a lze je opětovně použít
  • Ihned viditelný efekt

Moderní miniinvazivní liposukce patří obecně mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie a nejefektivnější metody tvarování postavy s minimálními riziky a zátěží. Jedná se o okamžité odstranění nahromaděného tuku z problematických partií, které je prováděno jen drobnými vpichy v lokální anestezii, tedy bez nutnosti celkové anestezie.

Moderní PLASMALIPO® Liposukce 

Účinná a rychlá liposukce, která je revolucí v moderních laserových liposukcích. Jedná se v současnosti o nejšetrnější a nejrychlejší liposukci současné estetické medicíny. 

Plasmalipo® využívá mikrotenkou sondu na optickém vlákně, pomocí které paprsky plasmy v rozpětí 360° tuk šetrně rozpouští. Nedochází tak k mechanickému poškozování tuku a tedy ani ke vzniku velkých modřin či podlitin. Stejně tak díky šetrnému rozpuštění nedochází ani k riziku vzniku nerovností jako u klasických metod nebo popálenin při metodách radiofrekvenčních či laserových, protože plasmový paprsek k rozpouštění tuku nepotřebuje vysoké teploty.

Unikátnost plasmy v liposukci má dvojí účinek. Zatímco plasmový paprsek rozpouští tuk, současně účinně působí na kolagenová vlákna podkoží a způsobuje okamžité vypnutí a přilnutí pokožky zpět. Zamezuje se tak vzniku ochablé kůže a kožních převisů a tím dalšímu chirurgickému zákroku. Navíc díky rovnoměrnému působení plasmového paprsku odpadá riziko vzniku nerovností jako u klasických metod.

Díky přesnosti a šetrnosti mikrotenkého vlákna umí liposukce Plasmalipo® kromě klasických partií jako například bříško, boky, stehna či záda, ošetřovat i drobnější lokality jako paže, kolena, faldíky pod zadečkem nebo podbradek.

Liposukce BODY-JET

Tumescentní liposukce pomocí přístroje Body-Jet tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z které pod tlakem tryská tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která je spolu s tukovými buňkami současně odsávána. Tukové buňky jsou vyplavovány celé, nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích.

Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilní anestezií. Zákrok je prováděn jako ambulantní a trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost a proto se může opětovně využít k výplni vrásek v obličeji, augumentaci prsou nebo hýždí, i k znovu navrácení objemu v jiných partiích těla. Přenos vlastní tukové tkáně, neboli Lipotransfer či Fatgrafting, tak nepředstavuje žádná zdravotní rizika.

V případě obou liposukcí je šetrné odstranění tuku bezbolestné a minimalizuje vznik modřin a otoků. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku je i nezbytné nošení kompresního prádla značně zkráceno. Po zahojení je ošetřovaná lokalita bez jakýkoliv stop vpichů.

Výsledný efekt je viditelný bezprostředně po zákroku a vy se tak můžete těšit z krásné postavy.

Jak se zbavit i jinak vzpurných tuků, získat vysněnou postavu a optimální způsob liposukce na základě vlastností problematických tuků lze zjistit na osobní nezávazné konzultaci přímo se specialistou na moderní liposukce. 

Prohlédněte si prostory Kliniky Medical Institut:

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528