Břicho, boky

Každá žena touží po vysněném vypracovaném bříšku. Často je však oblast břicha a boků úložištěm tuku, nebo může být pokožka v této oblasti povislá a ochablá například po porodu. Nemusí se jednat vždy o problém oblasti břicha jen u ženského pohlaví, muži chtějí také krásné vypracované břicho, a proto je tady naše klinika Medical Institut. Naše široká škála tělových procedur, které při konzultaci dokážeme přímo na míru dosadit na váš aktuální problém střední části těla má dlouholetou. Některé z metod zlepšení oblasti boků a břicha jsou invazivní, a proto je vždy důležitá konzultace. Ať už s lékařem nebo prvotně s terapeutem, který doporučí nejefektivnější postup zeštíhlení.

Naše celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Zorka Hejdová, Andrea Verešová, Kateřina Votavová.


Co řešíme v oblasti břicha a boků:

 • Celulitidu
 • Ochablou kůži
 • Strie
 • Pomalý metabolismus
 • Přebytečný tuk

Jaké zákroky a procedury naše klinika nabízí:

Plastická chirurgie:

 • Plastický zákrok – Liposukce

Tumescenční liposukce tukovou tkáň šetrně rozrušuje speciální kanylou, z které pod tlakem vpraven tumescenční roztok. Tlak vody rozvolňuje tukovou tkáň, která je spolu s tukovými buňkami současně odsávána. Tukové buňky jsou vyplavovány celé, nepoškozené, jednotlivě nebo ve shlucích. Vše se provádí pouze v lokální anestezii nebo v kombinaci s nitrožilníanestezií. Zákrok je prováděn jako ambulantní a trvá na rozdíl od ostatních metod výrazně kratší dobu. Rozvolnění tuku tlakem vody navíc umožňuje, aby si tuk zachoval svoji plnou životaschopnost. Oba revoluční postupy jsou také výrazně šetrnější k operovaným tkáním a také následná rekonvalescence se oproti klasickým metodám značně zkracuje a umožňuje rychlý návrat do běžného života. Díky mini invazivnosti zákroku je i nezbytné nošení kompresního prádla značně zkráceno. Po zahojení je ošetřovaná lokalita bez jakýkoliv stop vpichů.

 • Abdominoplastika

Dvou až tříhodinová operace se provádí v celkové anestezii. Spočívá ve zpevnění rozestoupených břišních svalů jejich sešitím a v odstranění přebytku kůže a podkoží z oblastí břicha. Jizvy po operaci břicha se není třeba obávat. Řez je veden nad ochlupením v intimních partiích, a to tak, aby byla výsledná jizva skrytá pod spodním prádlem.

Přístrojová ošetření:

 • Liposonix – Lipolaser

Jedná se o přístrojové lokální ošetření nové generace, alternativu liposukce. Její výsledky přiformování postavy jsou srovnatelné s tumescenční liposukcí. Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Fokusovaný ultrazvukprochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Ultrazvuková energie je vysílána přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti, zatímco kůže zůstává neporušená. Cílové oblasti jsou ošetřované jedna po druhé. Přístroj využívá různé stupně intenzity a zdravotnický personál je upraví podle velikosti ošetřované oblasti. Ultrazvuková energie, která je aplikována vytváří mimo jiné i tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

 • Injekční tělová mezoterapie

Mezoterapie je postupem, kterým se speciální komplex účinných dermo

roztoků aplikuje do zasaženého podkoží celulitidou drobounkými jehličkami. S okamžitě viditelnýmúčinkem, urychluje metabolismus tukových buněk, redukuje množství usazených toxinů, přebytečného tuku a vody.

 • Icoone

Přístrojové ošetření těla ke zlepšení celkové mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroblastů. Tlak na pokožku a vibrace receptorů pacient vnímá jako jemnou masáž, jež má za následek uvolnění shluku mikro-vakuol. 

 • LPG

Lipomasage je neinvazivní přístrojové ošetření, při kterém je endermologicky masírována pokožka s lokalizovanými místy tuku. Přístrojová gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu.

 • Endo-dermo-lymfatická masáž

Manuální lymfodrenáž je hmatová technika, jejímž cílem je zlepšit funkci povrchového mízního systému-mobilizovat mízní tekutinu z podkoží a zlepšit transport tímto systémem.

 • Zábaly

Nabízíme širokou škálu zábalů, termo zábalů, zábalů s bahnem, bandážemi atd., které detoxikují, vyhlazují a zahřívají pokožku těla.

 • Radiofrekvenční ošetření

Zahřívání pokožky pomocí elektrod na vysokou teplotu – což způsobí přeskupení a zúžení kolagenových vláken.

 • Velashape

Zahřívání pokožky pomocí speciální vakuové hlavice na vysokou teplotu – což způsobí přeskupení a zúžení kolagenových vláken.

 • Kryolipolýza

Tukové buňky v těle citlivěji reagují na různé teploty, hlavně na chlad, což umožňuje usměrnit při kryolipolýze tukové buňky k řízenému samozničení bez porušení ostatních buněk. Američtí specialisté vyvinuli přístroj fungující právě na principu redukce podkožního tuku kontrolovaným ochlazováním tukových buněk. Proces ochlazení (kryolipolýza) vede ke krystalizaci lipidů v tukových buňkách, která spustí jejich odumírání. Odumřelé buňky se z těla následně samovolně odstraní za pomoci bílých krvinek. Zákrok liposukce zmražením nebolí a nedochází u něj k narušení či zásahu do organismu pacienta.  

 • Kavitace

Při ošetření dochází k destrukci tukových buněk. Nový typ modelačního ultrazvuku, rozeznávající odlišnosti tkání. Cílená ultrazvuková liposukce s vakuem, volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňuje přesně tvarovat požadovanou partii. Přístroj s medicínskou certifikací působí jen tam, kde to potřebujete.

 • Lipodeatrukce

Během ošetření se do hloubky pokožky zapracovávají séra unikátní patentovanou technologií ultrazvukové mezopenetrace, které napomáhají podle typu aplikovaného séra vypínání pokožky, redukci strií, rychlejšímu úbytku tuku, zrychlení detoxikace nebo odstranění celulitidy.

Dieta:

 • Dietní plán Cambridge

The Cambridge WeightPlan se zrodil z dlouholetého výzkumu a úsilí najít tu perfektní dietu – rychlou a účinnou, ale bez nežádoucích vedlejších účinků. Po mnoha klinických testech se jeho autoři ujistili, že se jim tento cíl podařilo splnit. Přišli s plnohodnotnou náhradou stravy, jež obsahuje málo kalorií, a přitom tělu dodá 100 % doporučené denní dávky vitaminů, minerálů a stopových prvků.

 • Dietní plán Metabolic Balance

Metabolic balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností. S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Probíhá ve 4 fázích a umožní Vám trvale vyřešit Vaše problémy s váhou a preventivně komplexně podpořit Vaše zdraví.  

Proč právě k nám:

 • Naše klinika má dlouholetou praxi v oblasti hubnutí a formování postavy
 • Plastický chirurg působící na naší klinice provádí xxxxx liposukcí ročně
 • Po invazivních zákrocích je návrat do běžného režimu klienta velmi rychlý
 • Vlastníme širokou škálu nejmodernějších přístrojů k formování postavy
 • Procedury lze poskládat do zvýhodněných balíčků
 • Bezbolestné procedury
 • Okamžitý efekt zeštíhlení

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528