Prsa/dekolt

 • nejširší nabídka účinných řešení v Medical Institut
 • individuální komplexní řešení na míru
 • časově nenáročné zákroky
 • krátká až žádná rekonvalescence
 • rychle nastupující účinek
 • přirozeně vypadající výsledky
 • garantováno týmem zkušených a mezinárodně uznávaných certifikovaných lékařů dermatologie a anti-agingové medicíny Medical Institutu
 • Naše klinika má dlouholetou praxi v oblasti plastické chirurgie
 • Plastický chirurg působící na naší klinice provádí 1500 operací ročně
 • Po invazivních zákrocích je návrat do běžného režimu klienta velmi rychlý
 • Prsní implantáty Mentor a Motiva jsou jednou z nejlepších světových značek na trhu

Paula Wild na zvětšení prsou v Medical Institut v Plzni.

 

Co nabízíme v oblasti úpravy prsou

 • Augmentace, modelace a lifting prsou u mužů

Zvětšit objem mužských ňader není v dnešní době nereálné. Použitím bezpečných silikonových implantátů a zdokonalení operačních technik docílíme vysportovaného tvaru prsou. Efekt je ihned viditelný a životnost výplně je dlouhodobá. Až do nedávna se operovala u mužů pouze gynekomastie, tedy stav, kdy je mužská prsní žláza zvětšená a působí až žensky. V tomto případě se žláza odstraní a tím se zastaví zvětšování prsou. V dnešní době se dostávají do popředí i mužské prsní implantáty, které dodají prsním svalům nejen objem, ale vykouzlí takétvar hodný kulturisty. Zákrok je velmi jednoduchý, implantát se vsazuje pod sval a jizva je takřka neviditelná. Na dotek je prs pevný a vypadá nejen přirozeně, ale i mužně.Po zákroku je nutný minimálně týdenní klidový režim. Další týdny je možné zapojit klidnější činnost, dle zvážení lékaře. Kompresní prádlo je nutné nosit po dobu 3 – 4 týdnů.

 • Redukce a modelace prsou

Modelace prsou (odborně mamaplasatika, mastopexe) je vhodná pro ženy, které trápí nadměrné či povislé poprsí. Modelace prsou, dodá hrudníku mladistvý vzhled, obnoví jejich atraktivitu a výrazně uleví i od bolestí zad.Většinou se jedná o komplexní úpravu prsou-bradavky, dvorce a modelaci prsní žlázy. Mnohé pacientky trpí bolestmi zad způsobenými nadměrným objemem ňader nebo jejich nízkým posazením. Redukce a modelace prsou je řešením i pro ty, které chtějí dodat svému poprsí opětovný mladistvý vzhled. Důvodem k tomuto zákroku může být buď estetika, nebo výrazná asymetrie prsní žlázy.Zákrok trvá přibližně dvě hodiny, čas závisí na rozsahu odebírané tkáně a na způsobu provedení modelace. Délka a tvar řezu jsou individuální, existuje několik variant: okolo dvorce, boční, v podprsní rýze, ve tvaru písmene „T“ (vertikálně od dvorce dolů do podprsní rýhy). Indikace e závislá od konzultace s lékařem a rozsahu úpravy prsou.Po zákroku je nezbytné minimálně týden dodržovat klidový režim a striktně se řídit nařízením lékaře. V prvních 4 – 6 týdnech doporučujeme vyvarovat se sportovním aktivitám, sauně, soláriu, zvýšené tělesné námaze apod. V tomto období klientka nosí speciální kompresní podprsenku, která zajišťuje optimální oporu prsou a správné hojení.

 • Liposukce prsou – muži

Pokud je oblast prsou obalená tukem, která na vás prozradí každé upnutější tričko, nátělník nebo košile je nejlepším řešením chirurgický zákrok. Pokud cvičení ani upravený jídelníček stále nepřináší vysněné výsledky, k vytouženému výsledku a vyššímu sebevědomí vám může pomoct liposukce prsou. V případě, že se s lékařem či odbornou konzultantkou liposukcí domluvíte pouze na liposukci prsou, zákrok podstoupíte jen v lokální anestezii.

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?

Lifting Hýždí

Lifting Hýždí

Chcete zakulatit svůj zadeček nebo dodat ztracený objem a zároveň se zbavit celulitidy? Pak je tato revoluční metoda liftingu hýždí určena právě Vám.

Lipomodelace těla

Lipomodelace těla

Dopřejte si objem tam, kde je žádoucí a zároveň se zbavte přebytečného tuku z problematických partií při jednom zákroku.

Redukce a modelace prsou

Redukce a modelace prsou

Modelace prsou (odborně mammaplastika, mastopexe) je vhodná pro ženy, jež trápí nadměrné anebo povislé poprsí.