Odstranění pocení – muži

- 25%
9600 Kč

K nadměrnému pocení dochází zvýšenou činností potních žláz. Pokud trpíte tímto problémem, máme pro Vás dobrou zprávu – umíme ho odstranit. Přijďte se o tom přesvědčit již dnes!

 

Konec akce: 30.11.2020 13:39
CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

K nadměrnému pocení dochází zvýšenou činností potních žláz. Pokud trpíte tímto problémem, máme pro Vás dobrou zprávu – umíme ho odstranit. Přijďte se o tom přesvědčit již dnes!

Projevy pocení patří bezesporu k velmi obtěžujícím příznakům jak pro člověka samotného, tak zpravidla i pro jeho okolí. Zvláště pak z nadměrného pocení (hyperhidróza) se může stát velmi obtížný psychosociální problém způsobující nepohodu nejen tělesnou, ale i psychickou. Nejefektivnějším řešením zůstává doposud také to nejjednodušší – odstranění nežádoucího pocení aplikací velmi ředěného roztoku do postižených oblastí.

Vendula Pitzingerová na klinice Medical Institut v Plzni.

  • Nepříjemné pocení se může projevovat na celém těle nebo lokálně, mezi problémové partie patří podpaží, dlaně, chodidla, záda, čelo, třísla nebo zátylek.téměř bezbolestné ošetření
  • okamžité odstranění pocení
  • lokální ošetření postižených míst
  • bez rizik
  • velmi krátká rekonvalescence

Pocení samotné může mít více příčin, zato nadměrné pocení v určitých partiích těla (lokální hyperhidróza) většinou bezprostřední příčinu nemívá. Mohou k ní však přispívat některé faktory, například špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Řekněte už konečně sbohem propocenému oblečení a nepříjemnému zápachu. Nabízíme Vám účinné řešení, které nepříjemné pocení odstraní a Vám opět dodá ztracenou sebedůvěru. Pocení lze řešit také jako sezonní záležitost pro letní měsíce.

Aplikace:

K odstranění nadměrného pocení se do postižené oblasti vpichuje velmi tenkými jehličkami. K léčebným účinkům se používá velmi ředěný roztok, jehož malé množství se aplikuje do kůže, počítá se přibližně jeden vpich na 1 cm čtvereční. Princip účinku botulotoxinu spočívá v zabránění převodu vzruchů nervových vláken na potní žlázy. Ošetření botulotoxinem můžete také využít k odstranění mimických vrásek (např. vrásky na čele, mezi obočím, kolem očí aj.). Účinek zákroku nastupuje za 5-10 dnů, potní žlázy významně omezí až zastaví svou aktivitu. Trvání účinku je individuální, přibližně 10–12 měsíců i déle. Poté doporučujeme aplikaci opakovat.

Anestezie:

Bolestivost zákroku se značně liší podle místa aplikace. Nenáročné, bez nutnosti použití anestézie, je například ošetření v podpaží či na dlaních. Oproti tomu aplikace na chodidlech se obvykle provádí v analgosedaci (řízeném spánku).

Po ošetření:

Zákrok se provádí ambulantně a můžete po něm odejít domů. Pokud bylo ošetření provedeno na hlavě, neměli byste se 4 hodiny předklánět ani ležet. V případě dlaní byste následující hodiny neměli nosit nic těžkého, řídit, ani dlaně jinak namáhat. Ošetřovaných míst byste se neměli dotýkat nejméně 24 hodin, poté by se mělo začít nejprve s jemnými dotyky a šetrným omýváním.

Výsledek odstranění nadměrného pocení:

Účinek botulotoxinu nastupuje pozvolna během 2–10 dnů. Jeho vlivem potní žlázy omezují až takřka zastavují svou činnost. Nemusíte se ovšem obávat toho, že byste se na jiném místě těla začali potit víc. Ve výjimečných případech můžete 2–3 dny po aplikaci pociťovat mírné chřipkové příznaky – bolest hlavy, kloubů apod. Trvání účinků je vždy individuální, efekt přetrvává podle použitého množství látky 7–12 měsíců i déle. Pro další účinek byste měli celý zákrok opakovat.

Cena: 9.600,- až 12.000,-

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528