Oční okolí

Oči jsou dominantou obličeje a jejich pohybem či neustálými mimickými pohyby obličeje se mohou tvořit v okolí očí vrásky, nebo může docházet k ochabnutí díky ztrátě kolagenu a hydratace pokožky v této oblasti. Naše klinika umí s tímto problémem pracovat pomocí nejmodernějších ošetřujících lékařských a přístrojových metod. Vhodná je v tomto případě vždy konzultace s lékařem, který zhodnotí problém v oblasti očí a doporučí klientovi nejefektivnější postup léčby a úpravy.

Co nabízíme v oblasti úpravy očního okolí

 

 • Aplikaci výplně kyseliny hyaluronové

Jedná se o méně nebo víceobjemový materiál. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, stoprocentně biokompatibilní a vyskytuje se ve všech pojivových tkáních těla. Její doplňování je tedy velmi prospěšné, nejen pro omlazení, ale zároveň pro zkvalitnění všech pojivových a kolagenových vláken. U nás na klinice používáme pouze prémiové značky výplní nejvyšší kvality

 • Aplikací botulotoxinu

Mimiku lékaři dokáží utlumit plně, nebo pouze jemně odstranit vrásky a zanechat přirozený vzhled. Stále dbáme na to, aby klient nevypadal nepřirozeně. Výsledek všech zákroků je stoprocentně přirozený, proto se klient nemusí bát,,zmraženého,, vzhledu obličeje bez mimiky. Naši lékaři se několikrát ročně školí na zahraničních a českých kongresech, kde jsou tématem nejmodernější metodiky přirozené estetické medicíny.

 • Mezoterapii očního okolí

Aplikace účinných látek do střední vrstvy dermu. U nás používáme nejkvalitnější kombinace látek dle moderních metod kongresu v Monte Carlo, které obsahují více než 58 složek. Základem těchto produktů je vždy vysokomolekulární kyselina hyaluronová, která má mnohem větší molekuly, než kyselina obsažená v krémech či sérech. Proto je nutná injekční její aplikace do mezodermis – střední vrstvy pokožky, v množství 2-5 ml s výdrží minimálně 3-8 měsíců. Dochází k hloubkové výživě pokožky, stimulaci produkce kolagenu a zlepšení hydratace.

 • Plazmaterapii očního okolí

Aplikace plazmy z vlastní krve, kdy dochází k obnově pokožky a růstové faktory obsažené v plazmě mají vliv na pružnost, svěžest, napnutí a sjednocený odstín pleti. 

 • Mezoterapeutické vstřebatelné nitě

Nitě vyrobené z kyseliny polymléčné nebo z polydioxanového materiálu, který pleť v oblasti očního okolí zpevní a do dvou měsíců se tyto látky rozpadají na látky stimulující tvorbu kolagenu.

 • Chemické peelingy

Jemný peeling, který způsobí minimální olupování pleti tudíž obnovu pokožky

 • Neinvazivní metody – MezoT8, kosmetické procedury, přístrojové ošetření – RF, icoon, velashape, LPG, u kterých dochází hlavně k masírování pokožky, zapracování účinných sér do pokožky a aktivaci kolagenových vláken v pokožce.

Proč právě k nám:

 • Profesionální a vyškolený lékařský personál. Lékař vybere vždy nejoptimálnější individualizovaný plán a péči pro každého klienta
 • Bezbolestná, rychlá a kvalitní aplikace
 • Zákrok bez následných modřin
 • Dbáme na zachování přirozeného vzhledu klienta
 • V den aplikace můžete pokračovat v běžném denním režimu
 • Nejkvalitnější materiály na trhu, které nejsou pro tělo škodlivé
 • Dlouhodobou výdrž použitého materiálu
Luxus PlasmaLiner

Luxus PlasmaLiner

Plasma Liner je revoluční sofistikovaný přístroj s novou patentovanou technologií.

DermaPen

DermaPen

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření.

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?