Zvětšování rtů

O krásných plných rtech sní mnoho žen. Jsou velkou dominantou obličeje a naši specialisté při jakékoliv úpravě dbají především na zachování přirozeného vzhledu a objemu rtů.

Výběr zákroků je individuální dle přání a stavu pokožky rtů klienta. Všechny tyto zákroky provádí naši dermatologičtí lékaři po podrobné konzultaci s klientem.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775 123 528.

Přirozené zvětšení rtů na klinice Medical Institut v Plzni.

Jak můžeme zlepšit vzhled vašich rtů

1) Aplikace kyseliny hyaluronové

Pokud vaše rty ztratily plnost nebo jsou tenké od přírody a trápí vás to, můžeme je modelovat a doplnit jejich objem kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, stoprocentně biokompatibilní a vyskytuje se ve všech pojivových tkáních těla. Její doplňování je tedy velmi prospěšné, nejen pro omlazení, ale zároveň pro zkvalitnění všech pojivových a kolagenových vláken. U nás na klinice používáme pouze prémiové značky výplní nejvyšší kvality.

JAK PROBÍHÁ ZVĚTŠENÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU?
Kyselinu hyaluronovou do rtů vpravujeme několika vpichy tenkou jehličkou. Zákrok provádíme v lokální anestezii, aby klienta nic nebolelo. Naši zkušení lékaři vždy zvětšují rty tak, aby výsledek vypadal zcela přirozeně. Efekt uvidíte ihned. Rty můžete mít po ošetření mírně oteklé. Několik dnů po aplikaci se vyhýbejte slunečnímu záření, soláriu, sauně a silnému mrazu. Jinak vás zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou nijak neomezí, k běžným aktivitám se můžete vrátit hned

2) Permanentní implantát do rtů – PERMALIP

Jedná se o invazivní plastický zákrok – při kterém se aplikuje do rtů trvalý silikonový implantát. Implantát PermaLip slouží výhradně k zvětšení a modelaci rtů. Je vyroben z měkkého silikonu. Je tvarován fyziologicky, tkáň jej neprorůstá, nenarušuje funkci rtů. Zákrok trvá 30 minut, výsledek je trvalý, nevstřebává se, ale lze jej bez následků odstranit.

RYCHLÉ INFORMACE O PERMALIP IMPLANTÁTU

 • Jde o trvalé zvětšení pomocí silikonového implantátu
 • Existují různé velikosti implantátů
 • Řez se provádí miniaturní na straně kouktů, jizvy nejsou viditelné
 • Zákrok se provádí ambulantně v lokální anestezii
 • Bolestivost mírná přetrvává 1 – 2 dny, otoky cca týden

3) Liplift horního rtu

S přibývajícími léty se rty „vtáčejí“ směrem do úst a tím se zmenšují a radikálně mění výraz celého obličeje.  Zvětšení rtů touto metodou je jednoduché a bezbolestné. Nejefektivnější je tato technika u pacientek s úzkým horním rtem a větší vzdáleností červeně horního rtu od nosu. Při operaci se šetrně odebere zakřivený kousek kůže z oblasti pod nosem, pozvedne horní ret, lehce odhalí horní zuby, pokožka se spojí a díky tomu se zkrátí již zmiňovaná vzdálenost od kořene nosu. Výsledkem je výraznější vzhled rtů.

 • Plné a smyslné rty, které poutají pozornost
 • Minimálně invazivní metoda
 • Efektivní operace bez zvláštní přípravy
 • Dlouhodobý efekt

Proč právě k nám

 • Bezbolestná aplikace
 • Zákrok bez následných modřin
 • Dbáme na přirozený vzhled
 • V den aplikace můžete pokračovat v běžném denním režimu
 • Profesionální a vyškolený lékařský personál

Jak probíhá zvětšení rtů

Prvním krok ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů. Poté  lékař doporučí ideální metodu odpovídající konkrétním požadavkům. Pokud se pacient rozhodne pro implantát PermaLip, vybere lékař jeho vhodný tvar a velikost.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528