Vrásky

Vrásky – strašák, který dříve či později postihne každého z nás. K jejich tvorbě přispívají genetika, životospráva, častá mimika i péče o pleť. Nejprve se objevují právě vrásky mimické, a to v okolí úst a očí. Mezi další často postižené partie patří čelo, kořen nosu, u kuřáků pak zejména horní ret. Svou roli hraje i gravitace, ochabující pleť ztrácí elasticitu, pleť povadá směrem dolů.

  • Široká nabídka vysoce účinných řešení
  • Individualita – lékař doporučí ošetření vhodné právě pro Vás
  • Časová nenáročnost – zákroky netrvají dlouho, zpravidla nepotřebujete rekonvalescenci
  • Viditelných výsledků dosáhnete již po několika hodinách
  • Zaměřujeme se na přirozenost
  • Zkušený tým uznávaných a vyhledávaných lékařů s dlouholetou praxí v oboru

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Světlana Nálepková, Vendula Pitzingerová, Gábina Partyšová

Čas zastavit nedokážeme, stárnutí pokožky však dokážeme výrazně zpomalit a jeho viditelné projevy zmírnit či odstranit za pomoci vhodných dermatologických ošetření a přístrojů. K dispozici máme moderní lasery, vysoce kvalitní výplňové materiály, vstřebatelné i nevstřebatelné nitě a botulotoxin, s nimiž efektivně zredukujeme jak vrásky jemné, tak i ty hluboké (například nosoretní rýhy). Stejně tak si umíme poradit s málo výraznými rty, ztrátou kontur v obličeji nebo kruhy pod očima.

Všechny zákroky jsou nenáročné, neinvazivní či miniinvazivní – nepotřebujete po nich rekonvalescenci. Naše klinika zaručuje účinnost vybraných řešení, profesionální přístup a krásné, přirozené výsledky.

Náš dermatologický a anti-agingový tým nabízí širokou nabídku komplexních ošetření a individuální přístup. Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

Nejčastěji exponované projevy stárnutí

Vrásky

Pro vyhlazení vrásek kolem očí, na čele a u kořene nosu doporučujeme aplikaci botulotoxinu nebo výplňové materiály – zejména ty obsahující kyselinu hyaluronovou, vlastní plazmu nebo tuk odebraný z problematických partií (stehna, hýždě). Vhodná je i aplikace mezonití.

Nosoretní rýhy

Nosoretní rýhy (hluboké rýhy kolem nosu) odstraňujeme během pouhých několika minut pomocí výplní s kyselinou hyaluronovou či niťovými technikami.

Ochablé kontury

Povislou pokožku zpevňujeme mezonitěmi i jinými niťovými technikami, nabízíme též tekutý lifting s kyselinou hyaluronovou. Obličej získá zpět mladistvý vzhled díky obnovení ochablých kontur.

Drobné povrchové vrásky

Pro drobné povrchové vrásky, zejména v obličeji, na hřbetech rukou nebo v oblasti dekoltu doporučujeme použití botulotoxinu do svrchní vrstvy kůže.

Využití laseru na vrásky

Výraznějších vrásek Vás zbavíme použitím laseru. Světelné paprsky pozitivně ovlivňují tvorbu kolagenu, čímž dojde ke zkvalitnění a zpevnění pleti. Na hluboké vrásky pak používáme laser ablační – přístroj odpaří starou vrstvu kůže, aby následně došlo k jejímu nahrazení kůží hladkou a pevnější.

Hydratace, celkové omlazení a kvalita pokožky

Pro celkové omlazení, zlepšení kvality pokožky a oddálení příznaků stárnutí nabízíme mezoterapii a plazmolifting. Při mezoterapii používáme přípravky obsahující účinné látky a vitamíny, plazmolifting provádíme pouze s Vaší vlastní plazmou – zabraňujeme tak možnému přenosu chorob. Látky se injekčně vpravují do střední vrstvy kůže, kde dochází k regeneraci buněk, hydrataci a podpoře tvorby kolagenu.

Chirurgické omlazení

Velké projevy stáří, u nichž nic nezmůže dermatolog ani nitě, dokáže napravit plastický chirurg za pomoci různých liftingů.