Remodelace nosu

Trápí vás tvar vašeho nosu? Od narození je trochu nakřivo, po úrazu je na něm výstupek anebo se vám prostě jen nelíbí? Nemusíte si zoufat a nemusíte ani hned uvažovat o plastické operaci. Existuje mnoho způsobů jak se přiblížit vysněnému nosu!

Všechny tyto zákroky provádí naši dermatologičtí lékaři po podrobné konzultaci s klientem.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775 123 528.

GALERIE

Jaké metody úpravy nosu naše klinika nabízí

1) Bezoperační rhinoplastika – výplň kyselinou hyaluronovou

Bezoperační rhinoplastika, neboli korekce nosu je ideálním a jednoduchým řešením bez chirurgického zásahu pro všechny, kteří nejsou spokojeni s nejvíce dominantní částí obličeje, nosem. Jde převážně o problém estetický, kdy Vám nevyhovují jeho asymetrie, tvar, či poúrazová deformita. Lze ho zvětšit, vytvarovat, upravit odchylky a to vše jednoduchým neoperačním postupem s rhinoplastikou, jejíž princip spočívá v aplikaci kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové do nosního podkoží. Složitější úpravy nosu je nutné řešit operační cestou tzv. klasickou rhinoplastikou.

Úpravy nosu patří v dnešní době k těm nejvyhledávanějším. Ošetření bezoperační rhinoplastika je v tomto ohledu na rozdíl od plastické operace nosu bezkonkurenční a pro organismus nezatěžující. S pomocí kvalitních dermálních výplní na přírodní bázi lze dosáhnout těch nejlepších výsledků v modelování nosu. Bezoperační rhinoplastika využívá dermální výplně gelového charakteru se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou, které se plně vstřebávají, zlepšují vzhled, a to bezpečně a bez vedlejších rizik, jelikož látka, která je vpravována pod kůži, je tělu vlastní, nachází se mezi buňkami těla a je využívána v mnoha lékařských oborech, mimo jiné i k redukci a odstranění vrásek. Kromě toho se významně podílí na buněčné regeneraci kůže.

2) Klasická rhinoplastika – plastický zákrok úpravy nosu

 • Získejte dokonalý a krásně tvarovaný nos
 • Změna tvaru i velikosti nosu podle vašich představ
 • Odstranění vrozených i získaných asymetrií
 • Úprava špatného dýchání
 • Zvýšení sebevědomí, zlepšení psychické pohody

Operace nosu je poměrně složitý zákrok, který vyžaduje velkou zkušenost operatéra. V první fázi lékař pracuje s chrupavkami na špičce nosu. Poté se odstraňují případné hrboly a pracuje se již s tvarem nosu. Chirurg musí provést kompletní re-modelaci nosu do požadované formy. Pokud pacient trpí jakýmkoliv defektem, je možné použití speciálního implantátu, kostní nebo chrupavčitý štěp, jako např. při evropeizaci afrických nosů, nebo tzv. sedlovitých deformit, které bohužel často vznikají i jako důsledek nesprávně provedené rhinoplastiky.

Rhinoplastika, při níž dochází ke zmenšení, zúžení a k celkovému zjemnění nosu, bývá prováděna obvykle v celkové anestezii, která je pro pacienta i pro operátora komfortnější. Přesto je v některých případech vhodnější upřednostnit místní znecitlivění, tato možnost je tedy pro pacienty rovněž dostupná.

Doporučená hospitalizace pacientů je u kompletní rhinoplastiky dvoudenní, při korekci měkkého nosu stačí jeden den. Pokud zvolí klient operaci v místním znecitlivění, může odejít po zákroku domů.

Proč právě k nám:

 • Profesionální lékařské plastické metody a přístup, dlouholetá praxe v oboru
 • Moderně vybavený operační sál a klinika
 • Rychlý, bezbolestný zákrok v celkové anestezii
 • Krátkodobá rekonvalescence
 • Rychlý návrat do běžného režimu klienta
 • Jizvy, které nejsou po rekonvalescenci viditelné

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528