Plazmaterapie

Omládněte až o 5 let, darujte krev sami sobě a zbavte se vrásek.

Plazmolifting je vědecky podloženou metodou „autologní regenerativní medicíny“ založenou na využití vlastní bioaktivní plasmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky.

Andrea Verešová si na klinice Medical Institut v Plzni nechala namíchat krém z vlastní plazmy.

Gábina Partyšová na klinice Medical Institut v Plzni podstoupila omlazení vlastní plazmou.

 • okamžitá regenerace pleti
 • omlazení a vypnutí pleti
 • vyhlazení jemných linek a vrásek
 • bez rizika
 • bez chemie, pouze z krevní plazmy klienta
 • výrazný omlazující účinek
 • zlepšuje kvalitu pleti při projevech akné a jiných kožních projevech

S přibývajícím věkem dochází k poškození DNA a buněčných struktur pleti. Plazma je bohatá na trombocyty a růstové faktory, proto účinkuje jako jedinečný „stavební materiál“ při „opravách“ organizmu na buněčné úrovni. Ten nabuzuje faktory ovlivňující růst buněk a rovněž biologicky stimuluje poškozené buňky. Tělo dostává signál a samo začne pracovat v „režimu mladého těla“.

Tuto proceduru si oblíbila Hollywoodská hvězda Angelina Jolie, superstar NBA Kobe Bryant, Kim Kardashian i brazilská topmodelka Gisele Bündchen.

V chirurgii, kardiologii, ortopedii a sportovní medicíně se plazma využívá k léčbě různých onemocnění. V estetické dermatologii se využívá k regeneraci a omlazení stárnoucí a povadající pokožky, kdy působí skutečně omlazujícím účinkem. Plazmolifting doporučujeme pro klienty s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i jako prevence pro zabránění a oddálení stárnutí, vše bez jakýchkoliv umělých látek, pouze na základě našich vlastních regenerujících látek.

Velkou výhodou Plazmoliftingu je to, že tělo nepřijímá žádné umělé látky ani synteticky vytvořené materiály. Tím pádem mizí riziko vyskytujících se alergických reakcí a vedlejších účinků, protože se jedná o tělu přirozený proces. Samotný účinek terapie vlastně kopíruje procesy hojení a autoregenerace těla samotného.

Toto ošetření je bezbolestné a pro klienta nenáročné. Na oblast vpichu se předem nanese anestetická znecitlivující mast. Lékař odebere klientovi malé množství krve, ve speciálním přístroji za vysoké frekvence se odstředí a oddělí plazma od krve. Lékař výslednou plazmu použije při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál, tedy jeho původnímu dárci.

Zákrok se provádí zejména v těch částech těla, jež jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží, efektivně bojuje s vráskami. Plazmalifting lze aplikovat v obličeji, na krk i šíji, v oblasti dekoltu i na hřbetu rukou. Mizejí kruhy pod očima, pokožka získává zdravý a mladistvý vzhled.

Plazmolifting krém

Plazmolifting krém je revoluční novinkou připravenou skutečně na míru pleti každého klienta. Sérum Plazmolifting se používá ve spojení s vlastní plazmou klienta, obsahuje ve své struktuře jedinečné bioinertní prolongatory (prodloužení životnosti) a stabilizátory umožňující zachování cenných vlastností plazmy, zlepšující prostupnost tkání a prodlužující účinek provedeného zákroku na co nejdelší dobu. Výsledkem je krém doslova nadupaný výživou, s jemnou strukturou a bez parfemace.

Unikátní složky této tekutiny dovolují zvýšit propustnost horních vrstev dermis, hydratují a vyživují pokožku, dochází ke zlepšení mikrocirkulace a metabolismu buněk, normalizace pH mezibuněčné tekutiny, což umožňuje, aby se klientova kůže stala vnímavější k stimulované regeneraci a obnovy buněk.

Sérum se dokonale kombinuje s injekčními a přístrojovými procedurami a zvyšuje jejich účinek.

Díky unikátní technologii CellularFriendlyTech®, sérum umožňuje maximální zachování aktivity proteinových růstových faktorů, aminokyselin a stopových prvků po celou dobu užívání séra.

Sérum Plazmolifting může také sloužit jako alternativa k injekční proceduře a aplikuje se samostatně jako plně přizpůsobený autologní kosmetický přípravek. Při pravidelném používání zvyšuje pružnost, hustotu a elasticitu pokožky, což výrazně zlepšuje vzhled a předchází stárnutí.

Jak se plazmolifting krém vyrábí:

Lékař nejprve odebere krev, kterou vloží do centrifugy. V ní se oddělí plazma obsahující trombocyty, čili buňky, které obsahují růstové faktory. Po pěti minutách v centrifuze se odstředěná plazma zapracuje do předem připraceného univerzálního krému.

Terním pro odebrání krve si rezervujte na tel.: 775 123 528

Plasmolifting tak nabízí nový a jedinečný produkt svého druhu, jenž umožňuje bez námahy udržet krásu a mládí pokožky, stejně tak prodlužuje a zvyšuje účinek kosmetických procedur.

 Schopnosti séra:

 • zkrácení doby rehabilitace po invazivních zákrocích
 • hydratace pokožky a podpora procesu syntézy
 • prodloužení účinků kosmetických procedur
 • prodlužování mládí a funkčnosti dermis
 • předchází tvorbě vrásek a stárnutí pleti
 • obnovuje hutnost pleti a celkově ji posiluje

Kontraindikace:

 • těhotenství, kojení
 • systémové poruchy krve
 • onkologická onemocnění
 • akutní infekční onemocnění
 • alergická reakce na antikoagulační přípravky

Použití:

2x denně (ráno a večer) po dobu 3 týdnů.

POZOR! Vzhledem k naprosté absenci konzervačních látek doporučujeme skladovat v chladu a spotřebovat nejdéle do 3 týdnů!

Plazmolifting Gel:

Plazmolifting Gel je biologická výplň získaná z vlastní krevní plazmy pacienta. Plazmolifting Gel pomáhá obnovit ztracený objem tkání a odstranit hluboké vrásky, jizvy po akné, povislou kůži obličeje – a to tím nejbezpečnějším způsobem.

 

Cena: 

Plazmolifting – 5.000,- (1 ampule), 7.000,- (2 ampule)

Plazmolifting krém – 2.500,-