Permanentní makeup

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené, rostlé správným směrem, oči výrazné nebo rty plné. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla a značně zjednodušit líčení. Medical Institut poskytuje nejmodernější formu permanentního make-upu, jehož výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravého obočí, linek nebo přirozených plných rtů.

Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace, tedy metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo dokonce i vymodelování dané partie obličeje.

Tým kliniky Medical Institut se pravidelně zaškoluje v nejnovějších trendech v České republice i v zahraničí.

V Medical Institutu si můžete nechat vytetovat:

1) Obočí

Naše oči jsou okna do duše a obočí je jejich rámem. Ne každý má však obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem. Problém může odstranit permanentní make-up!

 • Dokonalá přirozenost
 • V současnosti nejdokonalejší metoda
 • Využívá se i k rekonstrukci chloupků při zdravotních obtížích
 • Patentově chráněná
 • 100% sterilita
 • Bez bolesti a otoků
 • Úplná kontrola zákroku zaručující bezchybnost
 • Rychlé hojení

Zastaralým metodám s nevalným výsledkem již odzvonilo, nyní je tu TAFFY, perová metoda vláskování, která je přesná a jako jediná vytváří opravdu přirozený vzhled obočí.

Permanentní make-up obočí byl mezi prvními postupy tohoto kosmetického odvětví. S novými technologiemi se postupně vyvíjel a zlepšoval. Ve většině kosmetických salonů však stále používají dnes již nemoderní metody vláskování, kdy obočí uměle dokreslují tlustou čarou nebo natetují hrubší linii.  V těchto případech je už z dálky vidět, že na obličeji něco „nesedí“. U NÁS v Salonu Andělské krásy toto opravdu nehrozí!

Metoda microblading TAFFY

Liší se od těch starších tím, že se do plochy obočí miniaturním jehlovým perem, provádí nepatrné linie, do nichž se zapustí požadovaná barva v odstínu obočí. Samotné tahy jsou široké stejně jako přirozené chloupky obočí a jsou také prováděny směrem, kterým obočí roste, tedy ne jako podle pravítka, ale tak, jak nás příroda stvořila.

Zákrok není bolestivý. Podráždění a otekliny se nevyskytují ani po zákroku. Nezůstávají ani tmavé a světlé skvrny jako při tradiční metodě a trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů je třeba udělat.

Co je microblading?

Metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou tyto čepelky vkládány.

Na rozdíl od klasického starých metod permanentního make-upu, pigmentace provedená metodou microblading TAFFY vydrží přibližně 3 roky.

Po tetováži nedoporučujeme, vystavovat se slunečnímu záření.

2) Oční linka

Oči lze zvýraznit jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které nahrazují líčení očí. Varianta linek se předem pečlivě předkreslí na odlíčených očích.

 • Stále upravená tvář 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Zvýrazní přednosti obličeje a podtrhne jeho individualitu
 • Perfektní a upravený vzhled za každé situace (např. po ránu, u vody či po fyzické aktivitě)
 • Úspora času
 • 100% odolný vůči vodě či potu
 • Vhodný pro ženy každého věku

Nejoblíbenější je vytvoření jemné linky pouze v řasách, která je určena pro velice přirozený vzhled oka, vytváří iluzi hustých řas i v případě, že zcela chybí. Je vhodná pro zákaznice s malýma, zapadlýma očima, ale především pro ženy, které chtějí oko pouze lehce zvýraznit.

Linkou modelovací, nebo postupně se rozšiřující, lze vytvořit mandlový tvar oka a je určena ženám se sklonem k pokleslým víčkům, či kulatým tvarem očí.

Linka dolní se provádí přes celé oko, nebo jen do 1/3. Linka horní a dolní by se nikdy neměla u vnějšího koutku spojovat. Místo aplikace se dostatečně dlouho umrtvuje znecitlivující mastí a následně znecitlivujícím gelem, takže obavy z bolesti jsou při tomto postupu zbytečné.

Po tetáži nedoporučujeme vystavovat se slunečnímu záření.

3) Rty

Je Vaším snem vypadat upraveně v každém okamžiku, dokonce i po ránu, při sportu, v sauně či na dovolené po plavání? Nebo vás každodenní líčení zatěžuje? Pak je pro vás permanentní make-up dokonalým řešením. Již nikdy se už nesetkáte s rtěnkou rozpitou mimo kontury rtů!

 • Vhodný pro ženy každého věku
 • U starších žen zamezuje rozmazávání rtěnky od vrásek
 • Vhodný pro alergie na líčidla, citlivou pleť
 • Koriguje také drobné nedostatky

V případě, že vaše rty mají dokonalý tvar, lze provést pouze jemnou konturu bez stínovaní, která vaše rty krásně zvýrazní. Více žen však dává přednost kontuře se stínováním, protože jedině tak můžeme zcela pozměnit tvar rtů, jejich velikost, dodat jim plnost, nebo doplnit chybějící barvu. Takto lze také korigovat drobné asymetrie a deformace. Stínování rtů si lze představit jako konturu, kterou lehce rozetřeme směrem do středu a tím vytvoříme méně nápadný a přirozený vzhled.

Barva rtů se míchá individuálně a i hodně světlý a přirozený odstín je bezprostředně po aplikaci o dost výraznější. U citlivějších zákaznic je možné domluvit injekční anestezii rtů v nedaleké zubní ordinaci a aplikace se tak stává bezbolestnou.

Působení permanentního make-upu je časově omezeno na dobu 1–3 let. Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování a můžete tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení. Máte tak jistotu, že v každé situaci a věku vypadáte co nejlépe.

Je vhodný pro ženy každého věku.

Po tetáži nedoporučujeme vystavovat se slunečnímu záření.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528