Spánkový lifting

Stárnutí se nejvíce projevuje v oblasti očí, ať už je to v podobě povislých víček, vrásek nebo spadlého obočí. Hledáte na tyto projevy účinné, šetrné a zároveň rychlé a jednoduché řešení? Vaše požadavky v sobě perfektně skloubí spánkový lifting. Dokáže zpět vypnout celou oblast očí, části tváře i obočí za minimálního zatížení pokožky. Ačkoli zaběhlé rčení tvrdí opak, pro krásu se trpět nemusí!

Prohlédněte si výsledky práce na klinice Medical Institut v Plzni.

V čem všem tedy spočívají výhody spánkového liftingu?

  • kombinují se výsledky klasických faceliftů s velkou ohleduplností zákroku
  • výsledek vypadá přirozeně
  • nevytváří se viditelné jizvy
  • není nutné podstoupit celkovou anestezii (narkózu), zákrok je pouze ambulantní

Mnohdy stačí jen odstranit známky stárnutí ve střední části obličeje a a ve spánkové oblasti, aby se dosáhlo stejného omlazujícího efektu jako při celkovém faceliftu. Spánkový lifting nabízí výbornou alternativu ke složitým postupům u klasických faceliftů.

Tato moderní technika si velmi rychle získala oblibu na celém světě právě díky své jednoduchosti a šetrnosti, jež jdou ruku v ruce oslnivým výsledkům. Jako speciální způsob korektivní plastiky v oblasti očí, spánku a obočí se v těchto místech o pokožku důkladně postará a navrátí jí pevnost a vitalitu – bude jen a jen radost na ni pohledět.

Konečný efekt Vám vydrží skutečně dlouho. Při ošetření se totiž upravují i podkožní struktury (fascie), nejenom kůže samotná. Vstupy se provádějí z vlasové části, jemně, do hloubky maximálně 0,5 centimetru. Takto se pak pleť zevnitř vypíná. Jelikož nedochází k rozsáhlému řezu pokožky, tak ani nevznikají jizvy v oblasti uší ani dlouhá jizva pod vlasy nad čelem. Objeví se jen drobé jizvičky, které se však snadno schovají mezi vlasy. Jakákoliv stopa po liftingu je tak neviditelná.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej dostupnou na recepci Institutu Krásy.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528