Mini facelift

Trápí Vás pokleslé čelo a obočí a hledáte rychlé řešení, kterým ovšem nehodláte nic riskovat? Pak Vám bude nejvíce vyhovovat metoda mini liftingu, s výrazným účinkem dosaženým za značně krátkou dobu.

Prohlédněte si výsledky práce na klinice Medical Institut v Plzni.

Mezi nesporné výhody tohoto zákroku patří:

  • vypnutí povolené a pokleslé podkožní tkáně
  • jasně znatelné omlazení
  • rychlý efekt a zároveň minimální operační riziko
  • rychlá rekonvalescence

Stárnutím dochází k poklesu tváří; přirozené obličejové rýhy se takto zvýrazní a vzniknou vrásky kolem očí, úst, na bradě a krku, jelikož se snižuje elasticita kůže, její závěsný aparát povoluje a tuková podkožní vrstva ve tváři klesá důsledkem gravitace.

Proč jít do “mini” faceliftu?

V současné hektické době mnoho lidí vyhledává taková chirurgická ošetření, jež je rychle zbaví zmíněných problémů, za minimálního rizika, a ani je příliš dlouho nezdrží od práce a dalších aktivit. Jako nejvhodnější se pro ně nabízí tzv. mini liftingy.

Mini facelift vypíná povolené a pokleslé podkožní tkáně za odstranění přebytečné kůže. Operační řez je veden jen před ušním boltcem a ve vlasaté části spánkové krajiny.

Zákrok trvá 2–4 hodiny a většinou se provádí po premedikaci a za lokálního znecitlivění. Klient může po dokončení v doprovodu blízké osoby domů. Jelikož je ošetřovaná oblast menší než při běžném faceliftu, kůže se lépe prokrvuje a tedy i lépe a rychleji hojí.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej, dostupnou na recepci Institutu Krásy.

Naše práce přináší viditelné výsledky.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528