High Deep Matrix

1 +1 ZDARMA

High Deep Matrix patří do současného trendu moderní estetické medicíny v oblasti laserové chirurgie, za cíl má ošetření, nápravu kůže a struktury podkoží.

Zakoupením voucheru získáte 1 + 1 ošetření zdarma.

obličej – 6000 Kč
obličej a krk – 7500 Kč
obličej, krk, dekolt – 8500 Kč
paže – 10000 Kč

Konec akce: 30.11.2020 13:27
CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Nadčasová technologie v estetické dermatologii, která zasáhne všechny vrstvy pokožky. Nejsilnější regenerace, kompletní rejuvenace a obnova pleti.

High Deep Matrix patří do současného trendu moderní estetické medicíny v oblasti laserové chirurgie, za cíl má ošetření, nápravu kůže a struktury podkoží.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni.

  • viditelné omlazení pleti
  • opětovné vypnutí kontur obličeje i těla
  • rychlý a efektivní zákrok
  • bez nutnosti rekonvalescence
  • hloubkové omlazení pleti
  • totální obnova kolagenních vláken

Trojrozměrné bipolární působení na pokožku je podstatou práce přístroje High Deep Matrix, principem ošetření je transport precizně kontrolované energie do považované vrstvy pokožky či hloubky v podkoží. Podle problému klienta řízeně narušíme konkrétní vrstvy podkoží za účelem koagulace a vytvoření nové pevnější struktury.

Působení energie do všech vrstev pokožky – až 3,5 mm hluboko.

HDM Intens

Díky této hlavici přístroje High Deep Matrix proniká energie hluboko do kůže (až 3,5 mm) a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Takovýmto působením (tzv. maticové) kůže obnovuje svou pružnost a pevnost ve všech vrstvách, a to ihned po jejím ošetření.

3D nástavec – zpevňuje povadlou a povislou pokožku

Sublative nástavec – používá se k léčbě akné, odstranění jizev po akné a nápravě rozšířených pórů

HDM Sublative

Druhou hlavicí přístroje působíme na vrchní struktury poškozené stárnoucí pokožky. V místě aplikace dochází k mikrodermální ablaci mikromřížky ve tvaru matice elektrod s výraznou dermální koagulací, což vyvolá intenzivní hojivé procesy v dermis s minimálním poškozením epidermis. V okolí matice bodů se méně zasažená tkáň stimuluje teplem, což urychluje proces hojení.
Výsledkem je hladší a omlazený vzhled pokožky a znovuobnovení zdravé struktury kůže. Výborná kontrola intenzity ošetření obou hlavic zaručuje maximální omlazující efekt terapie při minimálním riziku nežádoucích efektů. Stimuluje kolagen, elasticitu tkáně a zdravou strukturu pokožky, čímž nijak nepoškozuje epidermis. Kůže se hloubkově stimuluje.

High Deep Matrixem lze řešit mnoho druhů estetických problémů – vede k remodelaci kolagenu a vypnutí povadající pokožky. Je také vhodný k vyhlazování vrásek a reliéfního povrchu pleti a textury pokožky, stejně tak jizev či strií, navozuje dlouhodobé vypnutí kůže.

Intenzivní prohřátí obličeje, stimulace a produkce kolagenu. Extrémně silný zpevňující účinnek na ochablou kůži.

Jedná se o neoperativní, rychlý, minimálně bolestivý, velmi efektivní zákrok bez nutnosti vyřazení z běžného života.

Světlana Nálepková podstoupila zákrok na naší klinice:

 

 

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528