Mezoterapie

Omlazení obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Účinně odstraňuje vrásky, stahuje rozšířené póry a redukuje akné.

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni.

  • omlazení pleti
  • okamžité nastartování regenerace pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • vypnutí pleti
  • zlepšení struktury a tonusu pleti
  • intenzivní hydratace a regenerace

Touto metodou docílíte omlazení pokožky, obličeje, krku a dekoltu. Mesolift (odborný název pro mesoterapii) je nechirurgická, minimálně invazivní medicínská technika, při níž se mikroinjekcemi aplikují do střední vrstvy pokožky (mesodermy) speciální léčivé roztoky obsahující vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů nezbytných pro regeneraci pokožky.

Pokud je nutné pokožku intenzivně hydratovat nebo pokud chceme dosáhnout vypnutí drobných vrásek a nerovností, kombinuje se tento speciální regenerační roztok navíc ještě s kyselinou hyaluronovou, přirozeným základním stavebním kamenem pokožky.

Zajišťuje intenzivní hydrataci, vyhlazuje a zpevňuje reliéf pokožky. Kyselinou hyaluronovou se při tomto ošetření mohou také vyplnit středně hluboké vrásky obličeje, krku nebo dekoltu. Schéma léčby se zpravidla řídí stářím a stavem pokožky. První dvě aplikace následují měsíc po sobě, třetí se aplikuje za tři měsíce.

Mesoterapie X Dermální výplň

Rozdíl mezi mesoterapií a dermální výplní je především ve schopnosti vytvořit objem. Mesoterapie se v pokožce rozprostře, zatímco dermální výplň vytvoří objem v hluboké vrásce. Oba materiály mají nezastoupitelnou úlohu v estetickém ošetření pleti. Ten nejvhodnější materiál Vám doporučíme při nezávazné konzultaci.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528