Defekty pokožky

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Vendula Pitzingerová, Gábina Partyšová, Světlana Nálepková

Laserová epilace

Přichází s nejefektivnějším řešením v podobě nejmodernější epilace pomocí lékařského vysokovýkonnostního laseru. Tato epilace trvale snižuje nežádoucí ochlupení v obličeji a po těle

Frakční resurfacing

Nejúčinnější znovuobnova ochablé pleti obličeje a dekoltu. Jedná se o silný a účinný laserový zákrok, který během jednoho sezení okamžitě celkově omladí pleť.

Odstranění pigmentových skvrn

Rozlučte se s kožními a pigmentovými skvrnami natrvalo.

Chemický peeling

Unikátní forma rejuvenace, rozjasnění a regenerace pleti obličeje, krku, dekoltu, zad či hřbetu rukou. Řeší problematiku pleti jako je akné, mastná pleť, pigmentové skvrny nebo drobné či mimické vrásky.

Odstranění jizev

Klinika Medical Institut nabízí nejmodernější systém pro frakční vyhlazování kůže, který ošetří takové nedostatky rychle a efektivně, maximalizuje estetické výsledky pro klienta a zároveň snižuje na minimum rizika spojená s ošetřením a zkracuje dobu zotavení na nulu.

Plazmalifting

Hlavní výhodou omlazení vlastní plazmou neboli Plazmaliftingu je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie.

Odstranění žilek a cévek

Na Klinice Medical Institut využíváme k odstranění drobných žilek speciální patentovanou vysokovýkonnostní lékařskou laserovou technologii případně intenzivní pulzní světlo.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528