V lift obličeje

- 50%
8500 Kč

Komplexní omlazující a zkrášlující ošetření obličeje, nechirurgickým a miniinvazivním zákrokem. Bez žádných nepříjemných vedlejších účinků, jaké mohou mít klasické liftingové operace. Seznamujeme vás s V-Liftem! Svěřte se do rukou profesionálů Medical Institutu a staňte se svědky zázraků.

Konec akce: 31.01.2021 12:15
CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Komplexní omlazující a zkrášlující ošetření obličeje, nechirurgickým a miniinvazivním zákrokem. Bez žádných nepříjemných vedlejších účinků, jaké mohou mít klasické liftingové operace. Seznamujeme vás s V-Liftem! Svěřte se do rukou profesionálů Medical Institutu a staňte se svědky zázraků.

  • modelace obličeje do ideálního tvaru V
  • zvýraznění kontur
  • vypnutí pleti v oblasti brady
  • obnovení mladistvého objemu tváří
  • vyhlazení drobných i hlubších vrásek

Trápí Vás povadlý obličej či další příznaky stárnutí a hledáte jiné než riskantní chirurgické řešení? Vsaďte na metodu nechirurgického vypnutí pleti a faceliftu, jež si rychle získala oblibu po celém světě, protože pomohla nesčetně klientkám vymodelovat si obličej do velmi žádaného tvaru V. Zužující se typ tváře je považován za dokonalý, neboť opisuje pomyslný trojúhelník krásy. Ten si můžeme představit jako spojnice mezi lícními kostmi, kolem nichž se v mládí soustředí objem, a bradou, kam se linie svažují. Bohužel, v neúprosném průběhu času líce ochabují, tkáně se přesouvají do spodní části obličeje a zřetelné kontury pleti mizí. Onen trojúhelník se tak obrací a vytváří utahaný výraz.

Proces stárnutí:

Posláním V-Liftu je proti nepříznivému jevu rychle, efektivně a bezbolestně zakročit. V-Lift funguje na principu zavádění vstřebatelných nití,  které dokáží pozvednou, spánky i tváře, napnou ochablou pokožku v oblasti brady, vyhladí vrásky a poradí si i s kruhy pod očima. Přitom se nemusíte bát náročné procedury a zdlouhavé rekonvalescence.

Jak zákrok probíhá?

V-Lift se realizuje pod lokální anestezií a pouze několika málo vpichy v požadované oblasti, ať už to jsou oční koutky, obočí, tváře, dvojitá brada, krk, vrásky od smíchu nebo i nosoretní rýha. Lékař do zvolených lokalit vpraví vstřebatelné nitě, jež jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hypoalergenního materiálu, a tak nevyvolávají žádné alergické reakce. Celé ošetření zabere pouhých 20 až 45 minut. Ihned po aplikaci se může objevit lehké zarudnutí, malý otok nebo modřina, ale během jednoho dne, maximálně dvou, se vše srovná.

Jak to vypadá po zákroku?

Účinky V-Liftu poznáte okamžitě. Štíhlejší obličej a pružnější pleť uvidíte a nahmatáte ihned, ačkoli s větším odstupem se samozřejmě účinky projeví ještě více. Jak už jsme zmínili, tato metoda téměř nebolí a na rekonvalescenci postačí den, maximálně dva. Pak už budete moct pokračovat ve svých běžných aktivitách. Doporučujeme však alespoň během 14 nocí po návštěvě kliniky nasazovat kompresní masku, kterou si můžete zakoupit na recepci Institutu Krásy, a nepoužívat příliš výraznou mimiku.

Aplikované nitě se budou postupně během 4 měsíců vstřebávat a při tom stimulovat tvorbu pro kůži velmi důležitého kolagenu. Podnítí tak více regeneračních procesů a utáhnou tkáně. Účinky jednoho sezení trvají alespoň rok, dva; poté se však pro udržení zákrok podstupuje znovu.

Máte k V-Liftu další otázky? Profesionálové Medical Institutu jsou tu pro Vás!

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528