Brada/podbradek/krk

Ne vždy jsou kontury obličeje a tvar takový jaký by si každý přál. Na naší klinice dokážeme bradu tvarovat, doplnit její objem, v oblasti podbradku ochablou pokožku vypnout či odsát přebytečný tuk. Podle pokožky na krku se prý pozná stáří, a proto je nutné při péči o obličej nezapomenout i na krk. Veškeré terapie u nás provádíme zároveň i na oblast krku, aby zůstala pokožka této oblasti stále vyživená a hydratovaná. Ochablou pokožku pak můžeme řešit pomocí vstřebatelných nití. Prioritou je pro nás přání klienta, které zkonzultujete s lékařem při první návštěvě. Vždy však dbáme na zachování přirozeného vzhledu obličeje.

Co nabízíme v oblasti úpravy brady, podbradku a krku:

Aplikace mezoterapeutických nití

Nitě vyrobené z kyseliny polymléčné nebo z polydioxanového materiálu, který pleť zpevní a

do dvou měsíců se v pokožce tyto látky rozpadají na látky stimulující tvorbu kolagenu.

 • Aplikace výplní kyseliny hyaluronové

Jedná se o méně nebo víceobjemový materiál. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, stoprocentně biokompatibilní a vyskytuje se ve všech pojivových tkáních těla. Její doplňování je tedy velmi prospěšné, nejen pro omlazení, ale zároveň pro zkvalitnění všech pojivových a kolagenových vláken. U nás na klinice používáme pouze prémiové značky výplní nejvyšší kvality.

 • Plastický zákrok – liposkuce podbradku

Při plastickém zákroku dojde k odsátí přebytečného tuku speciální tenkou kanylou. K uložení tuku v tomto místě pak nedochází.

 • Liposonix – Lipolaser

Jedná se o přístrojové lokální ošetření nové generace, alternativu liposukce. Její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí. Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Ultrazvuková energie je vysílána přes nástavec a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti, zatímco kůže zůstává neporušená. Cílové oblasti jsou ošetřované jedna po druhé. Přístroj využívá různé stupně intenzity a zdravotnický personál je upraví podle velikosti ošetřované oblasti. Ultrazvuková energie, která je aplikována vytváří mimo jiné i tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

 • High deep Matrix

Metoda mikrojehličkování pokožky pomocí speciální hlavice, kdy principem ošetření je transport precizně kontrolované energie do považované vrstvy pokožky či hloubky v podkoží. Podle problému klienta řízeně narušíme konkrétní vrstvy podkoží za účelem koagulace a díky speciální HDM hlavici proniká energie hluboko do kůže (až 3,5 mm) a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu.

 • Obličejové neinvazivní procedury

MezoT8, kosmetické procedury, přístrojové ošetření – RF, icoon, velashape, LPG, u kterých dochází hlavně k masírování pokožky, zapracování účinných sér do pokožky a aktivaci kolagenových vláken v pokožce a tím vypnutí kontur obličeje.  

Proč právě k nám:

 • Profesionální a vyškolený lékařský personál. Lékař vybere vždy nejoptimálnější individualizovaný plán a péči pro každého klienta
 • Bezbolestná, rychlá a kvalitní aplikace
 • Zákrok bez následných modřin
 • Dbáme na zachování přirozeného vzhledu klienta
 • V den aplikace můžete pokračovat v běžném denním režimu
 • Nejkvalitnější materiály na trhu, které nejsou pro tělo škodlivé
 • Dlouhodobou výdrž použitého materiálu

 

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528