Hydratace / omlazení pokožky

Pro zachování mladistvého vzhledu pokožky je třeba o ni vhodně pečovat. S přibývajícím věkem kůže ztrácí svou elasticitu a vznikají vrásky. Zamezit jim můžete i díky správné hydrataci.

Nejen vnitřní orgány potřebují pravidelný přísun tekutin – pokožka je nejviditelnějším a největším orgánem, proč tedy i jí nedopřát trochu péče? Velké množství vláhy samozřejmě získá zevnitř – špatná životospráva vede k dehydratované svraštělé kůži. Svou roli však hrají i přípravky, které denně používáte. Udělejte něco pro sebe a nechte svou pokožku omládnout!

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni – Andrea Verešová, Světlana Nálepková, Gábina Partyšová, Vendula Pitzingerová

Hyaron mezoterapie

Hyaron mezoterapie

Mezoterapie je postup vstřikování kyseliny hyaluronové pod kůži k omlazení.

Peptidová BIOremodelace pleti

Peptidová BIOremodelace pleti

Přivítejte nového spojence v boji proti stárnutí!Vědci v Itálii přišli s přelomovým objevem, který nabízí maximálně pohodlné řešení ochablé pleti. Nejen, že vyvinuli velmi účinnou dermální výplň, navrhli pro ni také unikátní metodu aplikace, aby se mohli přizpůsobit všem individuálním potřebám klientek – protože každá žena je výjimečná.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

PQAge Evolution PLUS

Skladem

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?