Vypadávání vlasů

V Medical Institutu Vám zajistíme komplexní diagnostiku stavu vlasů, vlasových stvolů a vlasové pokožky pomocí nejmodernějších dostupných metod současné medicíny. Zjistíme hustotu vlasů v záhlaví, přední a horní části hlavy, rychlost růstu a denní ztrátu vlasů, určíme typ alopecie, příčiny zvýšeného vypadávání vlasů, rozpoznáme přítomnost anomálních typů vlasů. Jen poté, co je zjištěna pravá příčina problémů můžeme zajistit skutečné a účinné řešení.

Procedury

Prodlužování a zhušťování vlasů

Každodenní součástí života je péče o vlasy a jejich úprava. Prodlužování vlasů dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla. Poskytujeme nejmodernější formu prodlužování vlasů, výsledek vypadá zcela přirozeně, téměř k nerozeznání od pravých vlasů. Svěřte se do rukou našich profesionálů!

Vlasová mezoterapie

Při mezoterapii aplikujeme výživný roztok přímo na skalp. Roztok revitalizuje vlasové váčky a kořínky, stimulují prokrvení, zlepšují celkový stav pokožky a podporují růst.

Řídké vlasy a lysiny

Jedinečné řešení pro ženy i muže s jemnými, řídkými vlasy či lysinami přichází od firmy Hairdreams. Výsledky vypadají naprosto přirozeně, pomůžeme Vám vykouzlit dokonalý účes ať už Vás trápí nedostatek vlasů z důvodu věku či nemoci.

Přijďte na nezávaznou osobní konzultaci a přesvědčte se, že i Váš problém dokážeme vyřešit.

Trichologické vyšetření

Trichologické vyšetření

Říká se že, čisté boty, pěstěné nehty a upravený účes jsou tři základní prvky, které o nás vypovídají. S botami i nehty si lze jednoduše poradit, ale když se přestane dařit vlasům, kadeřník tápe a neví si rady, pak nastává čas obrátit se na odborníka.

Dermaheal HL

Dermaheal HL

Vypadávání vlasů u mužů i žen přibývá a je to vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí pouze nedostatečné výsledky. U mužů alopecii minimálně v 90 % případech podmiňují geny, u žen se diagnostikují jiné příčiny. Ať už k němu dochází jakkoliv, řekněte vypadávání vlasů STOP!

Alopecie

Alopecie

Terapie na obnoveni vlasového porostu.

Lenka Brodzianská

Lenka Brodzianská

Petra Nováková, MD

Petra Nováková, MD

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?