Domácí bělení zubů

Potřebujete pomoci s vybělením zubů a péčí o dutinu ústní? Svěřte se do rukou specialistů a okouzlete zdravými zuby a zářivým úsměvem.

  • profesionální přesné vytvoření nosičů
  • přesná indikace příčiny
  • kontrola pokroku lékařem

Pro opravdu dokonalé a účinné domácí bělení zubů se musí vyhotovit tzv. „nosiče“ bělícího gelu. V ordinaci Vám budou provedeny otisky chrupu, na základě kterých zhotovíme modely, podle nichž vyrobíme nosiče na bělící gel. Při další návštěvě Vám budou nosiče vyzkoušeny v ústech a upraveny pro naprostý komfort při nošení.

Poté Vám odevzdáme bělící gely a předvedeme způsob jejich aplikace do nosiče. Další aplikace pak provádí pacient dle pokynů lékaře v pohodlí domova. Největší výhodou této metody bělení zubů je skutečnost, že plán ošetření a pokrok plánuje a hlídá zubní lékař.

Domácí bělení z rukou odborníků má mnoho výhod oproti systému zakoupenému v supermarketu či lékárně, protože u nás máte možnost konzultovat příčinu zabarvení chrupu s odborníkem, chybějící preventivní ošetření zubů a průběžná kontrola mohou ve výsledku způsobit dlouhodobé komplikace, jenž pak stojí nejen finance, ale také hodně času a úsilí.

Další velkou nevýhodou celého volně prodejného systému může obsahovat nekvalitní materiál, který Vám nedovolí zhotovit dokonalé otisky chrupu a jejich následnou úpravu pro individuální potřeby jedince. Oproti tomu domácí bělení z rukou odborníka je efektivní, nebolestivé, v mizivém počtu se objevuje přechodná citlivost zubů v krčkových partiích. V průběhu bělení se vyvarujte konzumaci barevných nápojů a jídel.

Cena domácího bělení zubů:

4 x bělící injekce + nosič s otiskem – 4.500 Kč

Akce:

Dentální hygiena + ordinační bělení zubů + domácí bělení zubů (4 x bělící injekce) – 10.000 Kč 

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528