Související terapie

Medical Institut ve spolupráci s Institutem Krásy nabízí také širokou škálu souvisejících terapií. Mezi nimi najdete mnoho přístrojových ošetření pleti i těla vhodných pro prodloužení efektu zákroků plastické chirurgie, nebo jako neinvazivní řešení prvních známek stárnutí. Institut Krásy nabízí také permanentní make-up pro dokonalé líčení každý den a v každém okamžiku. Rovněž Vám přinášíme hydrocolon terapii pro detoxikaci těla a nastartování správného zažívání.

Hyaron mezoterapie

Hyaron mezoterapie

Mezoterapie je postup vstřikování kyseliny hyaluronové pod kůži k omlazení.

RDT Endermologie

RDT Endermologie

Speciální ošetření zaměřené na odstranění otoků očního okolí, vyhlazení vrásek v okolí očí a zpevnění očních víček.

Permanentní makeup

Permanentní makeup

Přirozené, realistické výsledky Vykreslování obočí s efektem 3D Bez jizev Ambulantní zákrok Okamžitý výsledek Profesionální tým odborníků   Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně...

LPG Liftmassage

LPG Liftmassage

Liftmassage™ dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost.

Mikrodermabráze

Mikrodermabráze

Vakuová mikrodermabráze je ve světě nejžádanějším zákrokem a zároveň jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit, Vaši pleť na obličeji i na celém těle (obličej, krk, lokty, hřbety rukou, kolena, záda).

Karboxyterapie CO2

Karboxyterapie CO2

Nechirurgická metoda, kdy se pod kůži aplikuje tělu vlastní plyn – oxid uhličitý.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Odstranění pocení

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?