Preventivní medicína

Náš tým Medical Institut sestavil preventivní vyšetření, které vám nabízejí benefit v podobě vylepšení zdravotní kondice. Zaměřují se na prevenci civilizačních onemocnění. Programy obsahují individuálně sestavenou terapii dle aktuálního zdravotního stavu. Naše interní lékařka může klientovi sestavit plán prevence dle vyšetření krve a dostupných vyšetření zkonzultovat vaši kondici. U nás na klinice také aplikujeme infuzní vitamin C samostatně nebo v kombinaci s dalšími tělu vlastními, a proto mimořádně bezpečnými látkami, jež mají minimální riziko alergických a lékových reakcí.

Co nabízíme v oblasti preventivní medicíny:

  •  Infuzní terapii vitamínem C

Infuzní vitamín C je ideálním řešením pro klienty, kteří mají oslabenou imunitu, často bývají nemocní a jsou vystavováni stresu nebo fyzické zátěži. Preventivní podávání vitamínu C zaručí vyvarování se nemocí jako chřipka, viróza, nachlazení, vyčerpanost, akutní zánětlivá onemocnění či bolesti zad. U našich stálých klientů pozorujeme téměř nulovou nemocnost, ustálení krevního tlaku, snížení cholesterolu, ústup únavy či bolestí zad a kloubů. Opakované infuze zastaví vleklé chronické záněty, detoxikují játra, stabilizují hormonální činnost. Vitamín C jako nejúčinnější antioxidant ochrání naše buňky před zhoubným bujením, cévy a srdce před náhlým selháním. Vysoká dávka vitaminu C mj. způsobí zvýšenou aktivitu imunitního systému-leukocytů. Výsledkem je přirozená podpora vrozené imunitní reakce. Vitamín C má také naprosto zásadní roli při potlačování oxidativního stresu. Ten vzniká nerovnováhou mezi volnými radikály a antioxidanty. V důsledku oxidativního stresu vznikají nejen chronické záněty, ale také cévní a onkologická onemocnění.

  • Interní vyšetření lékařem

Naše interní lékařka zkonzultuje s klientem celkový zdravotní stav a pokud je třeba doporučí i vhodná vyšetření. Podle výsledků veškerých použitých vyšetření pomůže klientovi s postupem prevence zdraví.

Proč právě k nám:

  • Profesionální a vyškolený lékařský personál
  • Naše klinika je moderně vybavena
  • Velmi rychlé vyhotovení výsledků krevních testů
  • Specializované poradenství v oblasti prevence zdraví
  • Naše klinika nepůsobí nemocničním dojmem a proto se u nás klient může zrelaxovat a cítit dobře

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?