Preventivní medicína

Náš tým Medical Institut sestavil preventivní vyšetření, které vám nabízejí benefit v podobě vylepšení zdravotní kondice. Zaměřují se na prevenci civilizačních onemocnění. Programy obsahují individuálně sestavenou terapii dle aktuálního zdravotního stavu. Naše interní lékařka může klientovi sestavit plán prevence dle vyšetření krve, EKG a dostupných vyšetření zkonzultovat vaši kondici. U nás na klinice také aplikujeme infuzní vitamin C samostatně nebo v kombinaci s dalšími tělu vlastními, a proto mimořádně bezpečnými látkami, jež mají minimální riziko alergických a lékových reakcí.

Co nabízíme v oblasti preventivní medicíny:

  •  Infuzní terapii vitamínem C

Infuzní vitamín C je ideálním řešením pro klienty, kteří mají oslabenou imunitu, často bývají nemocní a jsou vystavováni stresu nebo fyzické zátěži. Preventivní podávání vitamínu C zaručí vyvarování se nemocí jako chřipka, viróza, nachlazení, vyčerpanost, akutní zánětlivá onemocnění či bolesti zad. U našich stálých klientů pozorujeme téměř nulovou nemocnost, ustálení krevního tlaku, snížení cholesterolu, ústup únavy či bolestí zad a kloubů. Opakované infuze zastaví vleklé chronické záněty, detoxikují játra, stabilizují hormonální činnost. Vitamín C jako nejúčinnější antioxidant ochrání naše buňky před zhoubným bujením, cévy a srdce před náhlým selháním. Vysoká dávka vitaminu C mj. způsobí zvýšenou aktivitu imunitního systému-leukocytů. Výsledkem je přirozená podpora vrozené imunitní reakce. Vitamín C má také naprosto zásadní roli při potlačování oxidativního stresu. Ten vzniká nerovnováhou mezi volnými radikály a antioxidanty. V důsledku oxidativního stresu vznikají nejen chronické záněty, ale také cévní a onkologická onemocnění.

  • Rozbor krve intolerance potravin

Jedná se o jediný test na světe, jehož mechanismus a účinnost v rámci snížení zánětu v těle byly prokázány na prestižní YALE Universitě. První zlepšení pocítíte již po 3 dnech dodržování výsledků testu. Zlepší se vaše energie, psychická kondice a začnete přirozeně upravovat vaši současnou váhu.ALCAT test umožňuje testovat široké spektrum potravinových substancí. Bílkoviny, tuky, sacharidy, barviva, konzervanty, chemické látky, plísně, antibiotika a farmako-aktivní látky, jako je třeba histamin. Záměrem ALCAT testu je nechat otestovat co nejvíce druhů potravin a dalších substancí a zjistit, které z nich jsou vašemu tělu prospěšné, které méně a které byste měli zcela vyškrtnout ze svého jídelníčku. Může se jednat i o skrytou nesnášenlivost. Testujeme proto pro vás více než 450 jednotlivých substancí z jednoho odběru krve. Již během několika dnů pocítíte výrazné zlepšení celkového stavu, zlepší se i vaše psychika a začnete přirozeně upravovat vaši současnou váhu.

  • Interní vyšetření lékařem

Naše interní lékařka zkonzultuje s klientem celkový zdravotní stav a pokud je třeba doporučí i vhodná vyšetření. Podle výsledků veškerých použitých vyšetření pomůže klientovi s postupem prevence zdraví.

Proč právě k nám:

  • Profesionální a vyškolený lékařský personál
  • Naše klinika je moderně vybavena
  • Velmi rychlé vyhotovení výsledků krevních testů
  • Specializované poradenství v oblasti prevence zdraví
  • Naše klinika nepůsobí nemocničním dojmem a proto se u nás klient může zrelaxovat a cítit dobře

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?