Laserové centrum

Laserové centrum Medical Institutu nabízí široké spektrum laserových zákroků, jimiž se dá řešit mnoho problémů. Nová technologie laseru Tri-Beam dokáže účinně odstranit plošné pigmentace, žilkydrobné pihy i v obsáhlých lokalitách, větší pihy nebo znaménkanechtěný permanentní make-up či tetování. Díky specifickému nastavení přístroje dokáže účinně pracovat i se stimulací kolagenových vláken pleti a její kompletní obnovou pro viditelné omlazení. Stejně tak si zde můžete nechat vyšetřit znaménka zkušeným dermatologem za pomoci digitálního dermatoskopu. Také dokážeme odstranit nechtěné chloupky za pomoci laseru. Pokud nenajdete řešení Vašeho problému, nezoufejte! Přijďte na nezávaznou konzultaci s lékařem a jistě najdeme řešení i pro Vás. Obraťte se na profesionály a nehazardujte se svým zdravím!

Odstranění pih

Odstranění pih

Bezpečné a bezbolestné odstranění mateřských znamének, kožních výrůstků, lézí a névů!

Odstranění žilek laserem

Odstranění žilek laserem

Téměř každý z nás má na těle nějaký kožní defekt, například červené žilky v obličeji, na stehnech či lýtkách.

Carbonový peeling

Carbonový peeling

Nejnovější způsob léčby akné a rozšířených pórů, které trápí nejen náctileté, ale i dospělé. Je také jedinečný svým efektem okamžitého omlazení pleti.

Léčba onychomykózy

Nehtová plíseň je nejčastější mykotické postižení nehtových plotének, popř. nehtových lůžek. Postihuje zejména nehty na nohou, a to až 4 krát častěji než na rukou. Onychomykóza tvoří zhruba polovinu všech nehtových abnormalit. Klinika Medical Institut nehtové...

Vyšetření znamének

Vyšetření znamének

Ne každé znaménko na Vašem těle může být znaménkem krásy. Znaménka se běžně objevují na lidské kůži, liší se pouze v počtu a struktuře.

Epilace laserem

Epilace laserem

nejširší nabídka účinných řešení v Medical Institut individuální komplexní řešení na míru časově nenáročné zákroky rychle nastupující účinek přirozeně vypadající výsledky garantováno týmem zkušených a mezinárodně uznávaných certifikovaných lékařů dermatologie a...

Neablativní omlazení pleti

Neablativní omlazení pleti

Trápí vás hluboké vrásky nebo třeba jizvy po akné? Svěřte se do rukou našich profesionálů, kteří vaši pokožku účinně vyhladí a omladí.

IPL fotorejuvenace pleti

IPL fotorejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti laserem Tri Beam odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

Bc. Adéla Pavlíková DiS.

MUDr. Helena Krajčíková

MUDr. Helena Krajčíková

MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Antonín Nechvátal

MUDr. Natálie Krajčíková

MUDr. Natálie Krajčíková

Léčba pigmentací

Skladem

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?