Browlift-Lifting obočí

Lze vrátit zpátky čas? Naše odpověď zní ano! Aspoň co se Vaší pleti týče – ačkoli samotnému přibývání věku nezabráníte, nemusí být na Vás vůbec znát. Pro mladistvý a svěží vzhled pleti bez nevítaných známek stárnutí v podobě pokleslého čela a obočí je tu pro Vás metoda browlift.

  • řešení zamračeného a unaveného vzhledu pleti
  • výrazné omlazení oční oblasti
  • bez rizik a viditelných jizev
  • pouze lokální anestezie

O co se tedy přesně jedná?

Jak stárneme, jednotlivé části obličeje nám klesají vlivem gravitace dolů. Povislá kůže na víčkách a povadlá horní část obličeje pak vytváří znavený a zachmuřený výraz. Klienti se ve snaze toto odstranit mnohdy zaměřují na oblast očí a žádají jen operaci horních víček, ovšem metodou browlift lze dosáhnout mnohem lepších výsledků.

Tento chirurgický zákrok pozdvihne pokleslé čelo, obočí a omladí vzhled očí, zároveň lze při něm změnit tvar obočí a vyhladit vrásky v oblasti čela a kořene nosu. U některých pacientů stačí k omlazení obličeje jen velmi mírný posun obočí, někdy je však vhodné tuto operaci pro ještě lepší efekt zkombinovat s plastikou pokleslých horních víček.

Jak to funguje?

Ve vlasové části hlavy jsou za použití lokální anestezie vedeny řezy o velikosti maximálně 2 cm, tudíž vzniklé jizvy nejsou vůbec viditelné. Pooperační bolest bývá minimální. Efekt je velice výrazný a často trvalý.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej, dostupnou na recepci Institutu Krásy.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O KONZULTACI?

Nebo zavolejte na

+420 775 123 528