Estetická chirurgie

 

Estetická chirurgie nabízí chirurgické zákroky s minimální invazivností, ale zato s velkým efektem. Jedná se o estetické zákroky prováděné vpichy nebo malými řezy s minimální dobou rekonvalescence a minimálními riziky. Veškeré nabízené zákroky se provádí pouze v lokální anestezii a zaručují okamžitě viditelný výsledek. Během jedné hodiny tak můžete vypnout povadlé kontury obličejerozzářit očivypnout čelo, odstranit vrásky, zvětšit rty nebo dát svému sexuálnímu životu nový rozměr díky zvětšení G-bodu. Okamžitá proměna z rukou profesionálů. Přirozeně, bezpečně a během pouhé hodiny!

Surgiwire

Surgiwire

Jakkoli se vrásky a rýhy, zvlášť ty hluboké, či vpadlé jizvy tváří nezdolatelně, oproti jedinečné technice Surgiwire neobstojí ani náhodou. Touto naprosto bezpečnou metodou s nimi zatočíte raz dva. Surgiwire odstraní i velmi hluboké vrásky, a to bez použití skalpelu...

Spánkový lifting

Spánkový lifting

Stárnutí se nejvíce projevuje v oblasti očí, ať už je to v podobě povislých víček, vrásek nebo spadlého obočí. Hledáte na tyto projevy účinné, šetrné a zároveň rychlé a jednoduché řešení? Vaše požadavky v sobě perfektně skloubí spánkový lifting. Dokáže zpět vypnout celou oblast očí, části tváře i obočí za minimálního zatížení pokožky. Ačkoli zaběhlé rčení tvrdí opak, pro krásu se trpět nemusí!

Mini facelift

Mini facelift

Trápí Vás pokleslé čelo a obočí a hledáte rychlé řešení, kterým ovšem nehodláte nic riskovat? Pak Vám bude nejvíce vyhovovat metoda mini liftingu, s výrazným účinkem dosaženým za značně krátkou dobu.

Facelift nevstřebatelnými nitěmi

Facelift nevstřebatelnými nitěmi

Dnešní hektický způsob života nám všem dává pěkně zabrat; ubírá naši svěžest a vitalitu a odráží se i na vzhledu naší pleti. Zakročme proti tomu a zachovejme si naše mládí! S metodou Silhouette Lift – nejnovějším, velmi šetrným postupem na odstranění raných i...

Perma Lip™

Perma Lip™

Modelování a zvětšení rtů je jedním z nejčastějších požadavků v estetické medicíně. Není se čemu divit – plné a smyslné rty dokážou uhranout. S metodou PermaLip Vám zaručujeme téměř hypnotizující efekt, o jakém se Vám ani nesnilo.

Modelace tváře a brady

Modelace tváře a brady

Ani by Vás nenapadlo, jak výrazně může nenáročná metoda upravit rysy obličeje. Ať už si budete přát zvýraznit lícní kosti, zeštíhlit obličej nebo vymodelovat bradu, my víme, jak na to.

Browlift-Lifting obočí

Lze vrátit zpátky čas? Naše odpověď zní ano! Aspoň co se Vaší pleti týče – ačkoli samotnému přibývání věku nezabráníte, nemusí být na Vás vůbec znát. Pro mladistvý a svěží vzhled pleti bez nevítaných známek stárnutí v podobě pokleslého čela a obočí je tu pro Vás...

Plastika uší-otoplastika

Plastika uší-otoplastika

Cítíte se nespokojení s podobou svých uší a přáli byste si změnu? Dopřejte si ji hned teď. Otoplastika v Medical Institutu je šetrný ambulantní zákrok vhodný pro děti i dospělé. Poskytne snadné a efektivní řešení estetického nedostatku, značnou úlevu a pozvedne sebevědomí.

Lip Lifting – lifting rtů

Lip Lifting – lifting rtů

Každá žena ví, že svůdným plným rtům nelze odolat. S narůstajícím věkem se však tvar rtů může měnit. Co s tím? Nabízíme Vám trvalé zvětšení rtů – nikdy tak o svůj půvab nepřijdete, naopak, ještě ho posílíte.

MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Kristýna Eisnerová

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Miloš Ondruš

V lift obličeje

Soukromý: Niťový lifting

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?