Lze vrátit zpátky čas? Naše odpověď zní ano! Aspoň co se Vaší pleti týče – ačkoli samotnému přibývání věku nezabráníte, nemusí být na Vás vůbec znát. Pro mladistvý a svěží vzhled pleti bez nevítaných známek stárnutí v podobě pokleslého čela a obočí je tu pro Vás metoda browlift.

  • řešení zamračeného a unaveného vzhledu pleti
  • výrazné omlazení oční oblasti
  • bez rizik a viditelných jizev
  • pouze lokální anestezie

O co se tedy přesně jedná?

Jak stárneme, jednotlivé části obličeje nám klesají vlivem gravitace dolů. Povislá kůže na víčkách a povadlá horní část obličeje pak vytváří znavený a zachmuřený výraz. Klienti se ve snaze toto odstranit mnohdy zaměřují na oblast očí a žádají jen operaci horních víček, ovšem metodou browlift lze dosáhnout mnohem lepších výsledků.

Tento chirurgický zákrok pozdvihne pokleslé čelo, obočí a omladí vzhled očí, zároveň lze při něm změnit tvar obočí a vyhladit vrásky v oblasti čela a kořene nosu. U některých pacientů stačí k omlazení obličeje jen velmi mírný posun obočí, někdy je však vhodné tuto operaci pro ještě lepší efekt zkombinovat s plastikou pokleslých horních víček.

Jak to funguje?

Ve vlasové části hlavy jsou za použití lokální anestezie vedeny řezy o velikosti maximálně 2 cm, tudíž vzniklé jizvy nejsou vůbec viditelné. Pooperační bolest bývá minimální. Efekt je velice výrazný a často trvalý.

K tomuto zákroku je nutné si zakoupit speciální zpevňující a modelující masku na obličej, dostupnou na recepci Institutu Krásy.

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Martin Šimkanin

MUDr. Martin Šimkanin

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?