Augmentace bodu G

Sexualita je důležitou součástí života každé ženy. Uspokojivý sexuální život má mnoho zdravotních výhod, ale také má pozitivní vliv na naši pohodu a činí nás odolnými vůči stresu. Někdy je však dosažení sexuálního uspokojení obtížné, ne-li nemožné pro některé ženy. 

Snad žádná oblast ženského těla není zahalena rouchem tajemství tak, jako bod G. Stimulace tohoto bodu může nesrovnatelně zintenzivnit a zlepšit sexuální prožitek ženy.

Jak to probíhá?

Přijdete na konzultaci ke specialistovi, který s Vámi zákrok probere, vyšetří vás a vše vysvětlí. Pokud se domluvíte, přistoupí rovnou k ošetření.

Metoda spočívá v aplikaci injekce, kyseliny hyaluronové, přímo do bodu G. Ten by se měl po zákroku zvětšit až o 2,5 cm. Spolu s tím vzroste i šance na vaginální orgasmus. Jednoduchá metoda se provádí v lokání anestezii a trvá asi hodinu a půl.

Aplikace kyseliny hyaluronové je prakticky bezbolestná. Nevyžaduje použití skalpelu a vpraví se jednoduše. Probíhá ve většině případů v lokálním znecitlivění. Celý zákrok včetně konzultace netrvá déle než 30 minut, není nutná ani hospitalizace a omezení každodenního života je minimální.

Účinek trvá většinou 9-14 měsíců a po této době je ho možné opakovat.

MUDr. Patrik Paulis

MUDr. Patrik Paulis

Plastický chirurg