• zvětšení rtů
  • výplně vrásek
  • okamžitá redukce i velmi hlubokých vrásek
  • nejkvalitnější materiály
  • bez rizik
  • naprosto bezpečná aplikace
  • okamžitý efekt

Celebrity na klinice Medical Institut v Plzni.

Medical Institut nabízí nejkvalitnější profesionální dermální výplně renomovaných výrobců na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové neživočišného původu s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou. Používáme Restylane, Surgiderm, Juvederm, Dramyal, Teosyal a další. Lékař Vám při odborné konzultaci doporučí nejvhodnější materiál přesně na míru pro Vás podle typu Vaší pleti a rozsahu ošetřovaného místa.

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou látky našemu tělu vlastní a nevznikají na ni alergické reakce. Výplně také nezpůsobují ztrátu mimiky. Aplikace je nechirurgická, pouze mini-invazivní, tj. aplikována mikrokanylou intradermálně. Účinek nastupuje okamžitě s naprosto minimální zátěží pro klienta bez nutnosti zotavení. Samotný efekt pak trvá 6 – 15 měsíců v závislosti na použitém materiálu a místě aplikace.

Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky: 

Unikátní aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu.

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku. Vital Injector je unikátní přístroj nové generace, který oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly nabízí další možnosti hloubkové a dlouhodobé hydrataci kůže. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a neoblíbenější metodu.

Přístroj Vital Injector je řízen integrovaným počítačem, primárně je určen k plošné aplikaci kyseliny hyaluronové mikrojehličkami do předem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství.

Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Aktivuje se růst kolagenových vláken, čímž pokožka získává lepší tonus a elasticitu. Zkrátka vynikající indikace pro celý obličej, i tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a rtů, hřbety rukou. Vhodné také ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže, po prodělaném zánětu akné nebo pro kůži poškozenou sluncem.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a buďte svědky malého zázraku.

Efektivní ošetření zejména pro:

Oči: Jediná metoda, která se dá aplikovat na spodní i horní víčko, díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí oči.

Obličej: Díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměnému ošetření bez navýšení objemu. Jedinečné ošetření tváří a čela.

Krk a dekolt: Přístroj jako jediný na trhu využívá podtlak, vybraná oblast pokožky se nasaje, aby se do ní dále aplikovaly preparáty Restylane. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace.

Co je Vital Injector 2™?

Jedná se o přístroj s koncovkou ve tvaru pistole. V její hlavici je upnutá stříkačka s kyselinou hyaluronovou. Injektor má 5 mikrojehel tenkých jako vlas. Na přístroji se naprosto přesně nastaví hloubka aplikace jehel od několika desetin milimetru až po 5 milimetrů.

Nehrozí žádné modřiny!

Současně lze volit i dávku materiálu, kterou uvolní každá jehlička v mikromolech. Tento systém umožní naprosto rovnoměrnou plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové bez vzniku modřinek a s krátkou rekonvalescencí.
Ta se zkracuje i díky uplatnění vakuového „přisátí“ hlavice injektoru. Svrchní vrstva kůže se oddálí od kapilár v hlubších vrstvách, ty se méně zraňují a modřinek je minimum. Zároveň se tak zvyšuje bezpečnost zákroku. Použití vakua působí i anesteticky, snižuje bolestivost zákroku.

Alergie nehrozí!

Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové z řady zvané “skinbooster”. Jsou tělu vlastní, nemusíte se tedy obávat alergických reakcí. Jako vždy při použití tělu vlastních materiálu by se pro správný efekt měla ošetření opakovat. Interval opakování ovlivňuje věk a rozsah povadlosti kůže.

Rychlá rekonvalescence!

Výhodou je rychlá rekonvalescence – mikrovpichy vymizí v následujících hodinách a dají se velmi snadno překrýt make-upem. Přístroj umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.

Aplikovaná kyselina hyaluronová touto metodou v kůži vydrží  přibližně 1 rok.

Naši anti-aging specialisté absolvují pravidelně mezinárodní stáže, výuku nejmodernějších aplikačních technik a dermatologické kongresy. Využijte profesionální poradenství a aplikaci založenou na 14 letech zkušeností v oboru krásy, zdraví a dlouhověkosti.

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

Mudr. Kristýna Junková

Mudr. Kristýna Junková

MUDr. Miloš Ondruš

MUDr. Miloš Ondruš

Máte dotaz nebo zájem o konzultaci?